(ФОТО) Еве зошто вреди да го минете денот со Катарина Грујиќ крај базенот

Катарина Грујиќ важи за една од најзгодните и најсексапилни српски пејачки! Токму затоа атрактивната Каќа не може „глава да крене“ од летни ангажмани, воглавно на црногорското приморје.

А преку ден, штом се разбуди и собере малку сили, згодната пејачка далеку од очите на јавноста го поминува денот  разладувајќи се крај базенот.

Оние што имаат среќа да се најдат во нејзина близина, имаат што да видат: Додека сексапилната Каќа читајќи се освежува густирајќи го коктелот, гостите и персоналот на хотелот, уживаат во раскошната глетка што им се пружа.

А кога  таа ќе влезе да се разлади, па онака, додека се’ се цеди од неа, влажна ќе излезе од базенот…

…влажни погледи и очи ширум отворени, ја испраќаат „жешката“ пејачка, назад  до нејзината масичка…

…или до работ на отворениот базен, каде Каќа знае да остане да се сонча и по цел ден.

(Фото) Влажната Карлеуша во т0*лес издание ќе ви ја разбуди фантазијата

Популарната пејачка Јелена Карлеуша се појави во базен и во т0*лес ииздание, па така им го разубави денот на многу припадници на посилниот пол.

Карлеуша веќе неколку дена ужива на одмор во Турција, од каде што често ги поздравува фановите на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vogue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Јелена позира во базенот, а градите ги покри со раце, додека од нејзиното тело се лизгаат капки вода.

Поради провокативното издание многумина не останаа рамнодушни, а нема сомнеж дека пејачката дополнително ги крена температурите со нејзиното издание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning ☀️🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Презгодната Едита самоуверена покажа повеќе од што треба

Едита Арадиновиќ реди хитови, а многумина ги привлекува и со своите облини. Таа овие денови работи под полна пареа, па на својот профил на Инстаграм објави неколку кадри кои ќе се најдат во идниот спот, а една фотографија на сите им привлече внимание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Im to sexy for u 💄💋

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Арадиновиќ позираше во провокативно издание, а нејзините витки нозе се во прв план.

„Јас сум премногу згодна за тебе“, напиша Едита покрај фотографијата, а позитивните коментари веднаш пристигнаа под сликата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎼🎼🎼

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

(Фото) Теодора Џехверовиќ покажа како ужива со момчето

Поранешната учесничка во Задруга и пејачката Теодора Џехверовиќ неодамна објави дека е во врска со кошаркарот нино Челебиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#swimsuit @crybaby_store 🖤

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Иако прво се обидоа да ја сокријат својата романса, набрзо разбраа дека нема потреба својата љубов да не ја поделат со сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sneakers @opposite_fashion

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Веднаш тргнаа да објавуваат заедничкии фотографии кои ги воодушевија фановите и кои испратија прекрасни пораки до новиот љубовен пар.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝚍𝚒𝚛𝚝𝚢 𝚊𝚗𝚍 𝚕𝚘𝚢𝚊𝚕 🖇

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Популарно