ФОТО: Познатата манекенка се соблече и изгледа совршено

Вини Халоу е успешна манекенка која и покрај проблеми со кожата храбро чеори по модните писти и ниже успеси. Таа позираше на плажите о Мајами каде уживаше заедно со пријателите.

Нејзината кожа губи пигментација, а оваа појава е наречена витилиго, што всушност ја одвојува Вини од останатите манекенки и ја прави барана и популарна.

ФОТО: Моника Белучи го покажа длабокото деколте и ланчето од 7.000.000 долари

Преубавата и заносна Моника Белучи се појави на 72. филмски фестивал во Кан, на премиерата на филмот „Најубавите гоидни од животот" и покажа дека старее како виното.

Со деколте и ланче од 7.300.000 долари на себе, таа блесна на црвениот тепих.

Погледнете ја нејзината убавина и сексипилност : 

ФОТО: Погледнете како денес изгледа Руслана

Руслана во 2004. година на Евровизија направи хаос со енергичниот настап и донесе победа за Украина.Песната "Вајлд денс" се слуша и денес.

Руслана денес има 46. години и е сеуште убава и згодна.

Погледнете ја: 

Популарно