ФОТО: Шерифовиќ повторно ужива во бикини, ваква ретко се гледа

Марија Шерифовиќ важи за една од најдобрите пејачки на овие простори. Нејзиниот раскошен глас не остава никој рамнодушен. Во моментов е дел од жирито во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Сепак, најголемо внимание привлекуваат нејзините фотографии на Инстаграм. Марија рекот кога се појавува во вакви изданија, а овој пат сите го забележаа нејзиното деколте.

Погледнете и проценете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ozbiljni razgovori 😉🙃😇😎🤓🤩 #GospodinAleksej i #Mavija

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

(Видео) Жежок танц! Кога Карлеуша ќе замеша со задникот, никој не останува мирен!

Менаџерот на Јелена Карлеуша, Зоран Бирташевиќ сподели едно видео на социјалните мрежи од тоа како познатата пејачка меша со задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I never go out... but when I do... 🧚‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша замеша со задникот на сцената и никого не остави рамнодушен, а ова видео привлече големо внимание на фановите на Зоран, додека веднаш се рашири и низ српските медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

About last night with family&friends ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Како изгледаше тоа може да погледнете ТУКА.

(Фото) Згодната Цеца во привлечно издание дојде по внукот Жељко

Цеца Ражњатовиќ стигна по внукот Жељко и снаата Богдана, кои денеска излегуваат од приватната болница во која се породи младата мајка.

Доктоот Миленко Пророчиќ ја породи Богдана, а интересно е тоа што тој ја породуваше двапати Цеца во минатото.

Интересно е дека Жељко дојде на денот кога е роден неговиот дедо Богдан. На денот на раѓањето на Жељко беше организирана голема прослава во вилата на Цеца, на која присуствуваа многу гости.

Ден подоцна веселба беше организирана и во Тител, каде што и таму беа пречекани голем број на гости.

Богдана и Вељко се венчаа на 24 ноември 2019 година во Белград, а претходно беа во емотивна врска две години.

(Фото) Македонската пејачка се опушти во када

Македонската пејачка Сара Костадиновска во јавноста позната како Сара Мејс често споделува фотографии на социјалните мрежи од своето семејство и приватниот живот.

Овој пат таа одлучи да сподели со фановите како се опушта  и ужива во слободно време. Таа објави фотографии од себеси во када и напиша: „Луѓето треба да се опуштат“.

Популарно