ФОТО: Карди Би си стави џиновски силикони за да не се удави

Контроверзната раперка Карди Би се почасти со нови силикони.Таа ги откажа своите концерти поради компликации со пластичните операции, а сега покажа и како изгледа.

На Инстаграм сподели фотографија со која предизвика лавина коментари.

– Не знам да пливам, па си купив вакви гради за да пловам, напишала Карди на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I can’t swim so I bought these titties so I can float.

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on

(Фото) Поради телото на Кајли намачкано со масло многумина ја засакаа зелената боја

Таа е најмладиот милијардер и со брзина на молња собира милиони лајкови на речиси секоја објава. Кајли Џенер овојпат во костим за капење повторно успеа да го „сруши“ Инстаграм.

Иако нема експлицитни детали на сликата на која позира, атрактивната Кајли доби скоро четири милиони лајкови за само три часа, а многу од нејзините фанови во комантерите напишаа дека им се допаѓа зелената боја поради неа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

(Фото) Лила се пофали со раскошното деколте

Една од најпознатите македонски ТВ-водителки Лила Филиповска уште еднаш ја покажа својата убавина , но и нејзиното бујно деколте.

По модниот новогодишен едиторијал за познатата македонска дизајнерска куќа, Лила повторно во соработка со нив најави нешто ново, а во најавата  сподели фотографија на кое ги истакнува нејзиното раскошно деколте.

„Нешто ново доаѓа..“ напиша Лила, а сите со нетрпение очекуваат да видат за што се работи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

(Фото) Лила во кратко црвено фустанче го покажа бујното деколте

Македонската водителка Лила Филиповска што и да направи веднаш завршува во медиумите. Лила, како и сите граѓани, одлучи слободната недела да ја помине уживајќи надвор на сонце.

Овој пат изненади со нејзиниот стајлинг. Весело и кратко црвено фустанче, кое точно открива сѐ што треба, беше изборот на Лила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Популарно