ФОТО: Ана Кориќ разголена во кревет покрај малолетник

Ана Кориќ ги запрепасти сите откако на социјалните мрежи се појави нејзина фотографија на која лежи полуразголена и во провокативно издание, а покрај нејзе игра детенце.

Таа лежи во кревек во провокативно издание, не обрнувавајќи внимание на годините на детето кои во еден момент својата играчка „автомобил“ го провозе по нејзиниот гол стомак.

Фотографијата која протече во јавноста предизвика бура на негативни реакции кај јавноста, а особено кај корисниците на социјалните мрежи.

(Фото) Ова е најдобро облечена жена на светот

Популарната пејачка Лејди Гага е најдобро облечена личност во 2021 година според магазинот Пипл. Имено, Гага е наречена икона, а на сите ни е јасно и поради што.

Слободно можеме да кажеме дека поместува граници, го носеше она на што малкумина би се осмлиле и поставува нови трендови.

Недостигот на настани и црвени теписи, пејачката не ја псречија да својот стил го крене на високо ниво.

Во последно време можевме да ја видиме во нешто поелегантни изданија, па така денес Гага важи за најдобро облечена личност оваа година.

(Фото) Дунавка во секси костим за капење го покажа бујното деколте

Македонската манекенка Дунавка Трифуновска ги користи последните сончеви денови од летото да ужива покрај вода.

Манекенката замина на одмор во Хрватска од каде редовно споделува фотографии од местата на кои ужива.

На последната фотографија Дунавка позираше во костим за капење кој одлично ги истакнува нејзините облини.

(Фото) Жена од султана позираше во минијатурна танга - има задник од „милион долари“

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ попозната како „Жена од султана“ веќе некое време е во Америка, а последната нејзина фотографија и тоа како го привлече целото медиумско внимание.

Имено пејачката секое слободно време од турнејата во САД го користи за да се одмори и да ужива особено на плажите во Мајами.

И додека овој пат уживаше на една од плажите, таа се фотографираше во минијатурна танга и веднаш сподели со фановите на Инстаграм како ужива.

На фотографијата таа веднаш доби над 31 илјади лајкови, а нема сомнение дека мажите не заспале цела ноќ од оваа глетка, погледнете:

Популарно