Старлетата е вистински вљубена

Откако и го презема момчето на својата пријателка, а потоа и соперничка Александра Суботиќ, сите мислеа дека љубовната романса на Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ ќе се сведе на „секс сеанса заради публицитет“, додека трае „Задруга 2“.

Но откако и по напуштањето на реалното шоу Кораќ не го напушти Давид, стана јасно дека „малечката“ сериозно се вљубила и тоа до уши!

Нивната љубовна романса продолжи и по завршувањето на „Задруга 2“, па  и покрај сите прогнози и предвидувања дека „се’ е само режија“, трае и до ден денес.

А кога има љубов помеѓу двајца, има и водење љубов! До душа „креветите се тресеа“ наголемо уште за време на престојот во шоуто, па и стаклата од туш кабината во бањата,  која и покрај камерите и ризикот од постојано туѓо присуство, Ана и Давид интимно ја споделија во неколку наврати.

Сепак, дома си е дома, каде никој не ти пречи, камери има само ако ти посакаш, па атмосферата е сосема поинаква: поопуштена, поинтимна, поромантичана и… во случајов повлажна! Особено затоа што некои спомени се вечни, а такви мора да биле оние заедничките од под тушот во „Задруга 2“. Само што таму немаше ниту када или џакузи, па затоа Ана Кораќ реши да покаже што е тоа „влажна романтика“. Како се… во џакузи!

Што ли е следно? Можеби, како цицлестата старлета „се пари“ во „Ферари“?

(Фото) Манекенката со „раскошно деклте“ ги излуде фановите

Старлетата позната по своите раскошни облини Деми Роуз објави нови провокативни слики и привлече внимание.

Нејзините голи изданија во кои истакнува облини се вообичаени на социјалните мрежи, а познато е дека ретко носи долна облека.

Во најновите објави таа ги истакна огромни гради во кратки фустанчиња, а посочи дека и овој пат ја „заборавила“ својата долна облека и за само 20 минути доби скоро 40.000 лајкови за една објава.

Бујната старлета ја следат 16,6 милиони луѓе на Инстаграм, а нејзините провокативни слики и облини никогаш не остануваат незабележани.

Погледнете зошто!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Нова серија жешки фотографии од Нивес Целзиус

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус со интересна и провокативна фотографија повторно провоцира на социјалните мрежи, а овојпат покрај жеките фотографии, таа ги насмеа своите фанови.

Имено позираше во тесно , црно кожено фустанче, па напиша:

„Да бев момче и да се видев себеси минатата ноќ, тоа ќе беше љубов на прв поглед, не е до мене, до моите девојки е“ напиша Нивес.

(Видео) Италијанска новинарка известуваше во живо па ги покажа гаќичките

Атмосферата на Еуро 2020 се загрева, има сè повеќе теми за разговор за настаните на теренот, но сега има и надвор од теренот.

Една од нив е италијанската новинарка Паола Ферари, која доживеа незгоден момент кога нејзините гаќички „ѕирнаа“ за време на пренос во живо.

Таа известуваше за Европското првенство, кога ги прекрсти нозете, камерата ја сними инејзината долна облека, што многумина веднаш го споредија со познатиот потег на Шерон Стоун.

Паола Ферари има 60 години и очигледно е дека овој момент во директен пренос не ја потресе многу.

"Видеото стана вирално. Се чини дека VAR се користи повеќе отколку на терените на Европското првенство. Се случи, ништо сериозно", беше духовита Паола, коментирајќи го тој момент.

Паола Ферари работи за италијанската РАИ, но не сакаше да ја споредуваат со Шерон Стоун и нејзиниот потег во филмот „Ниски страсти“.

"Таа е една од најсексапилните жени на светот. Во секој случај, виралното видео се чини малку претерано, бидејќи Шероун Стоун не носеше долна облека во таа сцена. Претпочитам да го штитам своето здравје и хигиенска чистота", изјави Паола Ферари.

Еве како изгледаше тој момент:

Популарно