ФОТО: Марина претера во новото видео

Македонската јавност ја познава Марина Тошиќ , која по потекло Србинка родум од Краљево, со години живееше во Штип и пееш ширум кафеаните, локалите, клубовите… низ Македонија. Последниве години се пресели во Софија, каде стана ексклузивка на „Пајнер продукција“, па нејзините песни и видеа можете да ги слушате гледате на нивната „Планет ТВ“.

Марина се обиде да стане и балканска ѕвезда, па среќата си ја проба и во „Ѕвездите на Гранд“, ама покрај Карлеуша, Шерифовиќ и останатите „ѕверки“ од „музичката инквизиција“ на Саша Поповиќ, не мина нималку славно.

Затоа атрактивната русокоса, славата продолжи да си ја бара каде што не бараат многу вокална вештина, туку изгледот и имиџот се многу повеќе на цена. Соседна „мајка Б’лгарија“ како старо-нов дом за сексапилната Србинка, која не само со својот изглед, туку и со своето однесување не престанува да шокира.

Од разголени фотографии, до отворени жешки лезбо акции и егзибизионизам на јавно место… Сето тоа не и е страно на расната Марина, која уште еднаш се обиде да им го сврти умот на мажите.

Марина Тошиќ во ново видео или нова реклама  облечена како да ќе снима филм за возрасни!

Во бела минијатурна долна облека од проѕирна тантела, во која ги сервира своите телесни атрибути.

Карлеуша објави фотографија со Тоше Проески која досега ја немаме видено

Денес се навршуваат 39 години од раѓањето на Тоше. Тој ни остави вечни подароци од ноти кои никогаш нема да се заборават, ни подари многу љубов и не научи на убавината во секој ден и секој човек.

Карлеуша и Тоше беа многу добри пријатели и колеги. Спомените од времето кога се дружеа таа реши да ги сподели со своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

Во продолжение погледнете ја објавата на Јелена:

ФОТО: Поранешниот сопруг на Карлеуша процвета

Поранешниот сопруг на Јелена Карлеуша буквално „процвета“ пишуваат српските медиуми.

Станува збор за првиот сопруг на пејачката Бојан Кариќ кој се прослави со бракот со пејачката во 2004 година, а сега е со Маша со која има две деца.

Популарно