ФОТО: Даниели Ајала е вистинска с*кс бомба

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат.

Даниели Ајала, мејкап артист и инфлуенсерка со повеќе од 1,6 милиони следбеници, одлучила да отпочне предизвик на својот Инстаграм профил. Секоја недела, 25-годишната Ајала добива разни предизвици од своите фанови, а таа го исполнува оној кој ќе добие најмногу лајкови. 

Оваа недела, фановите од неа побарале таа да ги покаже своите гради покрај автопат, а таа им ја исполнила желбата. Во текот на неделата, фотографијата добила повеќе од 210 илјади лајкови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This weeks dare, most liked comment will be next weeks, and gooo

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

Бујната убавица од Лос Анџелес и претходно исполнувала слични предизвици, како оној на кој се фотографирала топлес на скејтборд.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Who wants to pick next weeks content dare? Shoot ya shot 😈

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What are you doing today my friendsss 😆

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What are your Sunday plans ? ✨

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I always ask you guys questions, now ask me 👏🏼

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Currently looking for some good Netflix shows to watch, enlighten me 🍿

A post shared by Danielley Ayala (@danielleyayalaa) on

(Фото) Македонската фолкерка има што да ви покаже

Македонската популарна пејачка Сузана Гавазова реши да ги изненади нејзините фанови на социјалните мрежи, па објави неколку провокативни фотографии во костум за капење.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Гавазова покажа уште еднаш дека се наоѓа во страшно добра форма и на нејзиниот задник може да и позавидат многу помлади девојки. Погледнете во продолжение како изгледа македонската пејачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ohrid Ohrid ubav mil!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

(Фото) Сека Алексќ ги покажа облините неколку месеци по породувањето

Пејачката Сека Алексиќ ужва на семејниот имот со сопругот Вељко Пиљкиќ и нивните синови Јаков и Јован.

Сека ретко на својот профил на Инстаграм објавува фотографии од своето секојдневние, и тоа такви во бикини костум.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zelim vam suncan i nasmejan dan! ☀️🥰

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Сека често вели дека е горда на своите облини, па така сега реши да им испрати моќна порака на сите што се однесува до физичкиот изглед.

(Фото) Многумина може да само да позавидат - Лепа Брена иа на 60 години во...

Пејачката Лепа Брена со своето семејство минува време на одмор во Монте Карло.

Преубавата Брена на својот профил на Инстаграм, кој го следат неколку илјади фанови, сподели фотографија на која може да се забележи дека одморот со пријателите и годи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Evociranje uspomena sa @dragana_mirkovic 💋❤️👍🥰💪

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Времето го минува возејќи се на јахта, а на фановите Лепа Брена вниманието им го привлече со фотографија во бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Sreca je tajna svake lepote!Ne postoji lepota bez srece." Kristijan Dior

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Иако има 60 години, сепак пејачката изгледа младолико и на нејзиниот физички изглед може да позавидат многу луѓе.

Популарно