ФОТО: Миа Борисављевиќ е вистинска с*кс бомба

Српската пејачка Миа Борисављевиќ ги извади бујните гради и позираше на Инстаграм.

Причината е нејзината новосоздадена песна. Пејачката е вистинска секс бомба.

Погледнете ја: 

(Фото) По Џенифер Лопез, Гавазова се спореди си Ники Минаж

Една од најубавите и најзгодни фолкерки на македонската страда, Сузана Гавазова, неодамна се спореди со Џенифер Лопез, а сега истото го направи и со Ники Минаж.

Имено фотографијата е од стајлинг во 2018 година, а на неа Гавазова напраби споредба со Ники Минаж, двете имаат слична бела маица а над неа корсет со ластици кај градите.

Гавазова ја објави фотографијата па напиша „Ники или јас“. Погледнете и самите па одлучете која повеќе ви се допаѓа.

(Фото) Кристина Димитриевска се потеше во теретана

Манекенката Кристина Димитриевска се пофали дека напорните тренинзи и се исплатат.

Таа објави кратко видео на кое покажа дека вежба и се поти во теретана, а кратко потоа го покажа и резултатот.

По завршување на тренингот таа ја крена едната нога и позираше во огледало, а до израз дојде и совршениот задник.

(Фото) Мелита позираше пред лифт, па го крена фустанот

Поранешната водителка Мелита не престанува да го преплавува „Инстаграм“ со провокативни фотографии.

Овојпат поранешната водителка позираше пред лифт. Скоцкана и дотерана како секогаш таа правеше различни пози , а во еден од нив п го крена фустанот  со двете раце и ги покажа витките нозе.

Нешто подоцна објави и црно- бела фотографиоја од кревет , па напиша „Чувај ја кога е тука“, по што следеа еден куп лајкови и коментари.

Популарно