ФОТО: Се породи познатата македонска водителка

Некогашната водителка на естрадниот магазин „Бекстејџ“, манекенката Мартина Михајловска во април се реалзираше во една од најубавите улоги и стана мајка на мало женско бебенце.

Денес таа покажа како изгледа неколку месеци по породувањето. Михајловска изгледа одлично, а бикинито одлично и прилега на нејзиното тело.

Погледнете ја: 

(Фото) Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите

Хрватската старлета Нивес Целзиус со предновогодишна честитка за фановите. Таа на Инстаграм позираше облечена, а сепак разголена.

Имено старлетата и пејачка облечена во дебел џемпер седна на подот и ги прекрсти нозете, но се чини дека заборави да облече гаќички, или пак намерно го направи тоа!?

„Совршен ден да не се излегува од дома“ порача Нивес со разголената фотографија.

(Фото) Сите се вртат по убавицата од Словачка - нејзините фотографии оставаат без здив

Лусија Јаворчекова, некогашна словачка првенка во велосипедизам целосно ѝ се посветила на манекенската кариера.

Тоа не е никакво изненадување со оглед на нејзиниот изглед, а со своите објави на социјалните мрежи мами воздишки кај машката популација. Дефинитивно Луција е една од најзгодните жени кои се појавиле во светот на спортот.

Од шампионското возење не можела добро да живее, па се свртела кон моделингот и почнала одлично да заработува.

Нејзините фотографии оставаат без здив, а многумина ја нарекуваат најсовршената жена на светот. Погледнете и уверете се:

(Фото) Вереницата на Роналдо објави фотографија од спалната соба

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи.

Не поминува ни еден ден без Георгина да објави провокативна фотографија, стори или видео.

Пред три дена, Георгина објави кратко видео во кое тверката. За само неколку часа видеото беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а синоќа Родригез реши уште повеќе да ја запали машката фантазија.

Таа од спалната соба постави стори во ноќница и така им посака добра ноќ на своите придружници.

Популарно