Дали таа во живо на ТВ орал,о го задоволи?

Цела Србија беше запрепастена синоќа од скандалот што синоќа се емитуваше во живо, кога проститутка, Вида Кокиќ, орално  го задоволуваше  учесничката на ријалити шоуто Парови Урош Анѓелиќ.

Вечерва, сепак, пред ново емитување на шоуто, се појави контроверзија за тоа дали се случила скандалозна ситуација, а додека гледачите тврдеа дека виделе експлицитен и скандалозен чин, водителката, во име на Телевизија Хепи, и рече на жената што се вклучи на програмата: „Вечерва по 21 часот ќе утврдиме дали се случитоа или не“.

„Тврдиме дека тоа беше шоу“, додаде водителката во име на телевизијата што ја претставува.

После тоа и Урош Анѓелиќ даде свое видување а целата ситиација,наводно тој беше орално задоволен од проститутката Вида Кокиќ, кој бил гостин на Риалити шоуто,  тој се оправдувал и покрај тоа што сè беше фотографирно.

- Гледачите го гледаат тоа како што сакаат, не како што е,  синоќа се напив малку повеќе, ги соблеков пантолоните и и пријдов на дамата на неколку сантиметри од неа, меѓутоа тоа беше за шоу, немаше ништо - тврдеше Урош.

ФОТО: Таа денес е згодна девојка по која воздивнува секоја маж

Лаура Перез првпат се појави на телевизија кога имаше 270 киломграми. Поради вишокот килограми во целост зависела од помошта на нејзиниот сопруг.

Со себе секогаш носела боца кислород за да може да дише, а потоа решила да се пријавил во емисијата „My 600-lb life”. Во првата фаза изгубила дури 136 килограми, но не запрела тука.

Многумина ги изненадила веста дека нејзиниот брак почнал да се распаѓа. Нејзиниот сопруг ја напуштил, по што таа драматично ослабела и веќе не ѝ била неопходна неговата помош.

Лаура денес работи, изгледа одлучно, а судејќи по нејзините фотографии посреќна е од претходно.

ФОТО: Таа и купи скапоцен подарок на снаата

Вереницата на синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ и официјално направи веридба и доби скапоцен подарок.

Таа на снаата и купи скапоцен часовник, со вереничкиот прстен кој го доби од Вељко.

Сега се реши да и даде скапоцен прстен кој дури не го дала ни на ќерка си Анастасија.

Хороскопски знаци што лесно можат да ви станат непријатели

Границата помеѓу љубовта и омразата е тенка, но кај некои хороскопски знаци таа е уште потенка. Во зависност од тоа кога се родени, со некои луѓе ќе се скарате многу побрзо отколку со други. Прочитајте кои се петте хороскопски знаци што најлесно ќе ви станат непријатели.

Овен

Непредвидливиот Овен може да се изнервира во секое време и кога тоа ќе се случи, од него можете да очекувате експлозивна реакција. Ако се најдете на списокот на неговите непријатели, бидете сигурни дека сите ќе знаат за тоа. Но, не треба да се плашите од нивната одмазда затоа што тие едноставно ќе ве избришат од својот живот и ќе заборават дека постоите.

Близнаци

Личноста родена во овој хороскопски знак денес може да ви биде најдобриот пријател, а утре вашиот најлош непријател. За Близнаците се карактеристични променливата природа и избрзувањето при стекнување мислење за другите. Ако ги повредите, сигурно ќе станете тема на нивните озборувања коишто се во состојба дури и да ги измислат.

Лав

Лавовите сакаат да бидат пријатели со сите и да бидат омилени во друштвото, но ако се најдете на нивниот список на непријатели, тие ќе сторат сè што можат за да ве прикажат во најлошото светло пред останатите. Како и да е, Лавовите не го мешаат професионалниот живот со приватниот, па поверојатно е да стекнат непријатели на работа, отколку меѓу роднините и пријателите.

Девица

Девицата нема многу пријатели, а со тие што ги има очекува дека пријателството ќе трае цел живот. Личностите родени во овој хороскопски знак веруваат дека пријателството се заснова на меѓусебно почитување, па ако тоа не е возвратено, лесно можат да се замерат со некого. Кога Девиците ќе сфатат дека некој се дружи со нив само поради своја лична корист, тие веднаш и засекогаш ќе ги исклучат тие личности од своите животи.

Шкорпија

На Шкорпиите им е тешко да стекнат пријатели и се отвораат само пред луѓе на коишто целосно им веруваат. Од луѓето што ги нарекуваат пријатели очекуваат вечно пријателство, но ако и само еднаш ги изневерите или ги повредите, ќе добиете непријател за цел живот.

Популарно