Дали таа во живо на ТВ орал,о го задоволи?

Цела Србија беше запрепастена синоќа од скандалот што синоќа се емитуваше во живо, кога проститутка, Вида Кокиќ, орално  го задоволуваше  учесничката на ријалити шоуто Парови Урош Анѓелиќ.

Вечерва, сепак, пред ново емитување на шоуто, се појави контроверзија за тоа дали се случила скандалозна ситуација, а додека гледачите тврдеа дека виделе експлицитен и скандалозен чин, водителката, во име на Телевизија Хепи, и рече на жената што се вклучи на програмата: „Вечерва по 21 часот ќе утврдиме дали се случитоа или не“.

„Тврдиме дека тоа беше шоу“, додаде водителката во име на телевизијата што ја претставува.

После тоа и Урош Анѓелиќ даде свое видување а целата ситиација,наводно тој беше орално задоволен од проститутката Вида Кокиќ, кој бил гостин на Риалити шоуто,  тој се оправдувал и покрај тоа што сè беше фотографирно.

- Гледачите го гледаат тоа како што сакаат, не како што е,  синоќа се напив малку повеќе, ги соблеков пантолоните и и пријдов на дамата на неколку сантиметри од неа, меѓутоа тоа беше за шоу, немаше ништо - тврдеше Урош.

Тања Савиќ го загуби бебето?!

Тања Савиќ преживува пеколни денови во својот живот, а по караницата со сопругот Душан јованчевиќ и неможноста да ги види синовите Максим и Ѓорѓе, кои се со татко им во Австралија, пејачката го загубила и бебето.

„Во момент кога најмногу ја погоди тоа што разбра дека синовите не знае кога ќе се вратат, а покрај тоа и со Душан беше во конфликт. Тања се посомнева дека е бремена. Беше тоа мала бременост од пред неколку недели“, открива извор за медиумите.

„Прво се обиде да разговара со Душан и да ја спушти топката, па да му каже дека чекаат трето бебе, но тој беше суров. Не сакаше да попушти, а тоа ја дотепа Тања. Тоа влијаеше на нејзините хормони и на крајот го загуби бебето“, додава изворот за медиумите.

(Фото) Цеца реши: Еве која актерка ќе се најде во улогата на Светлана Ражњатовиќ во филмот за Аркан!

За филмот кој го раскажува животот на по*инатиот Жељко Ражњатовиќ Аркан многу се шпекулираше во текот на претходните неколку години, а сга е јасно дека наскоро ќе се случи тоа и ќе се сними филм.

Како што дознаваат медиумите, Светлана Цеца Ражњатовиќ долго време се мислеше дали да се сними филм за нејзиниот сопруг, но сега реши дека е време за такво нешто.

Цеца јавно призна дека единствен актер кој би можел да ја одигра улогата на Аркан е нејзиниот пријател Вук Костиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hmmm..veoma su slični..Bezbedonosno intetesantne osobe..mada ovaj sa mitraljezom liči na SPAR...ma nee nemoguće

A post shared by vuk kostic (@vukkosticbadza) on

Ражњатовиќ со семејството дискутираше на оваа тема и за останатите улоги, па смета дека нејзе одлични би ја глумела Слобода Мичаловиќ, за која тври дека ја обожава.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎬

A post shared by Sloboda Micalovic (@sloboda_micalovic_boba) on

(Фото) Девојко избањај се! Луна Џогани направи гр*зна работа пред сите!

Младата пејачка Луна Џогани повторно се врати во реалното шоу „Задруга“ сезонава, иако многумина сметаа дека ќе ја продолжи музиката кариера и нема да се враќа во емисијата, сепак се случи токму спротивното.

Џогани постојано е во центар на внимание поради драматичната врска со нејзиното момче Марко Миљковиќ, со кој се разделуваше веќе неколку пати, а сега таа ја згрози цела јавност.

Пејачката се пресоблекуваше во гардероберот, па пред милиони гледачи направи нешто што згрози многумина.

Џогани се пресоблекуваше во гардероберот, каде што наметката, а потоа под пасувите почна да се мириса, а тоа ги згрози фановите на социјалните мрежи.

Популарно