ФОТО: Албанката Редона е најзгодната Албанка на Балканот

Редона Кочи веќе долго време е една од најпопуларните девојки во медиумите ширум регионот. Иако нејзината професија е манекенството, Редона е позната и како најзгодна адвокатка бидејќи дипломирала правен факултет. Манекенството е нејзин избор и веројатно ќе продолжиме да ја гледаме и во проекти надвор од Албанија.

-Веќе е досадно што ме нарекуваат адвокатка, еден ист наслов цело време. Одлучив да студирам право поради смејството, но никогаш не ми беше тоа желба. Мене ми се допаѓа да се занимавам со уметност, манекенство. Моментално имам планови со еден популарен фотограф. Ќе направам нешто големо, освен на албанскиот пазар ќе ме гледате и надвор од него, истакна за албански Телеграф атрактивната „адвокатка“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s go to the moon 🌙

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

На прашањето дали имала хириршки зафати, таа призна дека направила само корекции на усните и ништо друго.

-Правени ми се усните и тоа пред многу години и не се каам. Други интервенции немам, формата ја одржувам благодарение на теретаната, раскажала Редона.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Si akull n’goje du me tu shkri 😂

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All i need in this life of sin,is me and my boyfriend!🥰

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

ФОТО: Нивес Целзиус објави провокативна фотка и ги покажа облините

Нивес Целзиус на Инстаграм ги почести фановите со нова провокативна фотографија.Изгледот го зачини со црвени потпетици, а коментари само се редеа.

- Денес садо- мазо- напиша Нивес и објави фотографија во која ги истакна облините во припиени латекс хеланки и раскопчана кошула под која се гледа градник.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A danas, sado-maza ❤ @sanjaagic @rapturhair @monicasablic

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ФОТО: Андријана Кеш со една фотка ги збудале фановите

Познатата фолк-пејачка Адријана Кеш не мирува. Таа повторно своите фанови на социјалните мрежи ги почести со уште една провокативна фотографија.

Се разбира, во преден план кај Адријана се нејзините гради, а коментарите се редеа. „Згодна риба“, „10+“, Вау, секси“ – беа само дел од коментарите од нејзините обожватели…

Погледнете како изгледа:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me,myself and I... @d.r.d_media 👑 #mirror #doubletrouble #photoideasforphotoshoot #silver

A post shared by 🎤Adrijana Keš🎤 (@adrijanakesh) on

ФОТО: Емили Рајтаковски провокативна повеќе од било кога

Емили Ратајковски сега стана вистинска модна дизајнерка, бидејќи нејзиниот бренд „Inamorata“, сега има голем избор разни дневни парчиња.

Таа без градник ги зпали социјалните мрежи.

Погледнете ја: 

Популарно