(ФОТО) Наталија Стар: Опуштена сум и барам нов партнер

Порно актерката Наталија Стар откри дека бара партнер преку социјалните мрежи и дека е отворена за сите предлози.

-Опуштена сум и барам нов партнер, рекла таа.

Меѓутоа кога ја прашаа каков тип на мажи преферира  таа ги изненадила сите и одговорила „Бредли Купер или Тор“ но сепак нагласила дека е отворена за предлози.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Your favorite instagram model just washed up l !!

A post shared by ☆ Natalia Starr (official) ☆ (@natalialandx) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍂🍁

A post shared by ☆ Natalia Starr (official) ☆ (@natalialandx) on

(Фото) Најубавата спортска новинарка објави нова фотка и ги збудале своите фанови

Атрактвината новинарка Дилета Леота го привлече вниманието и на Златан Ибрахимовиќ. Познатата презентерка одмара од напорната недела и одлучи повторно да направи тренинг на покривот на зградата во Милано.

“Уште еден тренинг заврши. Ајде да уживаме во зајдисонцето и релаксацијата”, напиша Дилета.

Фотографијата на Дилет не помина незабележана од Златан. Тој коментираше во стилот на вистински шмеќер:

“Што тоа правиш на покривот Дилета? Немојте да се опуштат премногу”, вели Златан.

ФОТО: Рита Ора во топ*ес издание

Рита Ора редовно ги изненадува следбениците со нови, провокативни фотографии, а сега отишла и чекор понатаму.

Пејачката се фотографирала додека се гледала во огледало и тоа без маица, а сите можат да ги видат нејзините гради.

Сепак, Рита се одлучила да не покаже сè, па градите ги покрила со раката, а сите коментари биле воодушевувачки. Пејачката собрала повеќе од половина милион лајкови на овие предизвикувачки фотографии.

(Фото) Дара Бубамара ги почести своите фанови

Пејачката Дара Бубамара уште еднаш го покажа своето бујно деколте и градите. Таа во моментов се наоѓа на летовање во Грција, каде што ги минува слободните денови.

Кога ќе се отворат границите, Дара едвај чека да дојде убавото време и песочната плажа, за да може секојдневно да се бања и да ужива.

Но, мажите нешто друго ги привлекува, а тоа се градите на пејачката, која не престана да ги покажува и на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍹🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️💛🌟

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Популарно