ФОТО: Нина покажа како изгледа без грам шминка

Николина Славковска која водеше Ексклузив, покажа како изгледа без шминка.

Инаку, Нина пред објективот често можевме да ја видиме со шминка и средена во топ изданија, а сега се покажа во приридно издание.

(Видео) Катарина Живковиќ откри која има поголем музички потенцијал, Луна или Кија

Катарина Живковиќ беше гостинка во емисијата „Амиџи шоу“, каде водителката Тијана Милутиновиќ ја праша кој има поголем потенцијал да стане музичка ѕвезда, Кија Коцкар или Луна Џогани.

Катарина воопшто не се двоумеше и одговори како од топ: „Кија“, рече Катарина.

Она што е интересно е што таа рече одговори пред Луна Џогани, која исто така беше гостинка.Погледнете го видеото и реакцијате:

(Фото) Игор Џамбазов има селфи со Здравко Чолиќ од пред 42 години

Многумина можат и тврдат дека го измислиле „селфито“ ама Игор Џамбазов извади фотографија стара 42 години и покжа дека бил пред сите, ма пред времето.

Тој периодов, својот Инстаграм најмногу го полни со заеднички фотографии со саканата Илина, а сега за промена изненади со таква од времето кога сите го паметат како Трајче дрварчето.

-Ај сега да видиме кој правел селфи со Здравко Чолиќ пред 42 години… Пишува Игор во осписот на црно-белата фотографија каде е заедно со група деца среќни што ќе имаат слика заедно со големата југословенеска музичка ѕвезда Здравко Чолиќ кој тогаш имал 27 години.

„Легенда“, „Ти си пред времето“, „Еве кој го измислил селфито“, беа само мал дел од коментарите кои осамнаа за оваа досега невидена фотографија од едно далечно време.

Анабела се расплака, па му пријде на Слоба

Синоќа се одржа забава во „Задруза 3“ каде еден од пејачите беше Слоба Радановиќ, а Анабела Атијас не се воздржа, па во еден момент таа му пријде.

Во еден момент, Анабела плачеше на забавата, а потоа му се приближи на Радановиќ, кој имаше бурна врска со нејзината ќерка Луна во „Задруза 1“.

„Имам потреба да ти се извинам Слобо“, рече Анабела додека ги бришеше солзите.

Слоба беше во шок, а Атијасова набргу истрча надвор и им објасни на Тара Симов и Јелена Пешиќ зошто тоа го стори.

– Само сакав да се извинам. Знам дека тогаш, кога ги бранев, мислев дека е најправилно нешто што гоправам, да ги штитам своите деца, затоа што тој во тоа време беше и мое дете. Му реков да ја пушти да си оди кога се правдаше од Луна кога влезе во „Задруга 2“, да не каже ништо ако нема ништо убаво да каже. Мислам дека не можеше да се снајде меѓу двете жени што ги сакаше – рече Анабела.

„Тој е навистина добро момче“, рече Јелена. „Јас сум мирна“, додаде Атијас.

Да потсетиме, пред три години, во „Задруза 1“, Слоба Радановиќ ја изневерии својата тогашна сопруга Кија Коцкар со Луна Џогани. После девет бурни месеци, Луна и Слоба ја прекинаа врската пред крајот на реалното шоу, а Кија и Слоба тогаш и официјално се разведоа.

Популарно