ФОТО: Лила во домашен амбиент со жешка поза им го помати умот на мажите

Лила Филиповска е една од ретките познати дами меѓу Македонките кои често објавуваат фотографии и видеа во домашен амбиент.

Впрочем, Лила има толку многу работа како инфлуенсерка, така што атмосферата во домот е неизбежна за да промовира некој нов производ, бидејќи ги има доста. А добра реклама има подобар ефект со доза провокација, а на Лила и тоа како и е добро познато.

Досега имало многу такви нејзини изданија, но никогаш не биле излишни и досадни, напротив, нејзината перманентност и големиот број фанови, покажуваат дека Лила никогаш не досадува.

Најновата фотографија на која е удобно сместена во комфорната фотелја во дневниот салон, со нозе така секси прекрстени, на припадниците на посилниот пол бурно им ја разбранува фантазијата.

„Се или нешто“; „Добар батак, а богами и карабатак“; „Покани ме“, се само мал дел од коментарите кои се редеа еден по друг.

Лила никогаш не е сама, а и од приложеното се гледа дека е во машко друштво за кое како што вели „со оние кои ги сакаш“, е секогаш одлична варијанта.

(Фото) Сопругата на хрватскиот фудбалер објави фотографија и ги воодушеви фановите

Сопругата на хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ, Ракел Маури ги воодушеви следбениците на социјалните мражи со неколку фотографии во бикини кои ги објави на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Queda inaugurada la temporada de bikini 👙 ✨ @bisousdemer @nadiavilesgarcia

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

-Сезоната на бикини е отворена, напиша таа под фотографијата, а коментарите на следбениците беа позитивни. „Каква богиња“, „Преубава си“, „Колку си само згодна“, беа само дел од коментарите.

(Фото) Карлеуша каде ти се градите? Слика од пред 20 години ја покажува вистината

Една од најголемите балкански пејачки Јелена Карлеуша доминира на сцената, но и на Инстаграм, а познато е дека направи голем број пластични операции.

Денеска тоа е нормална работа, па сите си ставаат силикони и ги зголемуваат нивните облини. Има и такви кои не сакаат да го признаат тоа, но забораваат дека интернетот се памети.

Пејачката Јелена Карлеуша е само една од пејачките кои работеле на себе, односно правеле пластични операции, а разликата е повеќе од очигледна.

Посебно внимание може да посветите на градите, каде што ќе забележите дека разликата од пред 20 години и сега е огромна.

Погледнете ја: 

(Фото) Згодна танчерка го збудале регионот со минијатурно бикини

Откако првпат се појави во шоуто „Танц со ѕвездите“, Валентина Валме веднаш доби титула за најзгодна танчерка во регионот, а таа титула со гордост ја носи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s showtime 💙

A post shared by Tina Walme LaTina (@walme.tina) on

На Инстаграм сега ја следат повеќе од 13.000 фанови, кои ги почести со фотографијата.

„Го пронајдов рајот, но си ги загубив наочарите“, напиша танчерката на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paradise found 🏝, sunglasses lost 🤷🏽‍♀️

A post shared by Tina Walme LaTina (@walme.tina) on

Популарно