ФОТО: Јелена Карлеуша облечена за настап, како да оди на снимање филм за возрасни

Иако својата „пинк“ фотосесија во лифтот на Инстаграм балканската „скандал дама“ Јелена Карлеуша ја опиша како „говор на телото“, многумина ја окарактеризираја малку поинаку… Како „порно Барби“.

Карлеуша овој пат ја поминала „црвената линија“, па нејзиниот аутфит за настап повеќе наликува како пејачката да тргнала на снимање филм на возрасни, отколку на концерт! Секси гаќички, градник и жартиери од проѕирна розова тантела и високи розови чизми до препони во кои Карлеуша изгледа како да е гола!

Коментарите и лајковите го поплавија Инстаграм, а лифтот…?  Мажите плачеа да се најдат со неа во него… и молеа Бога да се заглави!

(Фото) Пејачката доминира на плажа!

Пејачката Милица Павловиќ откако се појави на сцената важи за една од најзгодните дами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Милица своите најдобри моменти ги споделува со своите фанови на Инстаграм, а последната објава ги остави сите без здив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Таа се соблече по бикини, па во продолжение може да погледнете како изгледа пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

(Фото) Гога има со што да се пофали: Секулиќ го покажа совршеното тело

Гога Секулиќ со години важи за една од најзгодните дами на балканската јавна сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Der beste Service in Stadt Zurich @finenails_switzerland 💅💃🥂

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Овој епитет таа успева да го одржи, и покрај се, а иако неодамна стана мајка, сепак таа изгледа подобро од било кога.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️🏝🧉

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

Гога на својот профил на Инстаграм ги изненади фановите со фотографија од одмор, а никој не знаеше каде да гледа попрво.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙🏝🍧

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

(Фото) Маја Маринковиќ само што не се појави како „од мајка родена“

Поранешната учесничка во реалните шоуа Маја Маринковиќ ги прекина сите контакти со Марко Јанјушевиќ Јанјуш, а ако може да се суди според нејзините фотографии, на нејзе и одговара самотијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👸🏾 @makeupbysrdjanpetkovic 💇🏾 @maki.kingofhair

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Маја топлите денови ги минува на базен, а овој пат фановите ги изненади со жешка фотографија од базенот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👀💣 @hamswimwear 👙

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Таа облече розеви бикини, кои повеќе откриваат отколку што покриваат, па во прв план ги стави градите, а коментарите на сметка на нејзиниот изглед постојано пристигнуваат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍉

A post shared by MARIJA MARINKOVIC 💎💎💎 (@majaamarinkovic) on

Популарно