ВИДЕО 18+: „Еротското родео“ траеше додека задоволството не го достигна врвот!

По семејниот ручек, новата љубовна двојка во „Задруга 3“, Мина Врбашки и Менсур Ајдарпашиќ им се препуштија на  страстите!

На Мина и на Менсур не им пречеше ниту присуството на другите задругари кои се најдоа во спалната соба во тој момент. Тие се прекрија со чаршаф, под кој жестоката акција почна со размен на нежности.

Претходно,  Мина беше осудена од сите задругари кои ја  обвинија за конфликтот меѓу Владимир Томовиќ и Менсур, но  неа воопшто не и беше грижа за коментарите на  цимерите, туку едвај чекаше да  им се предаде на страстите со нејзиното ново момче.

А, под прекривката движењата на Мина која го имаше јавнато Менсур беа толку очигледни дека задругарката се обидува да го доведе до врвот на задоволство и своето момче и себе си.

Погледнете дел од нивната еротска сеанса под чаршафите:

ФОТО: Сексипилната Јована позираше гола пред огледало

Јована Швоња, сопруга на фудбалерот на Киевo Верона, Филип Ѓорѓевиќ, постојано го привлекува вниманието на италијанската јавност.

Некогашниот фудбалер на Црвена Звезда испадна од Серија А со својот тим, но неговата сопруга и понатаму е на „елитната сцена”. 

Јована е вистинска секс бомба која честопати ги истакнува атрибутите на социјалните мрежи и со нив ја разгорува машката фантазија.

Манекенката неодамна се фотографирала гола пред огледало, со голем шешир на главата, а ваквата објава ја „запалила” цела Италија. Иако не открила премногу, нејзините следбеници особено машката популација, полуделе поради провокативното селфи.

ФОТО: Славица Чуктераш се соблече во долна облека и го покажа телото

Српската пејачка Славица Чуктераш на сојот Инстаграм профил објавила фотографија во долна облека. Покрај провокативната фотографија, пејачката оставила порака која многумина ќе наведе на размислување.

„Ми броеја грешки, чаши, доаѓања во доцни часови...Би броеле они и за себе, но не живееле“, напишала пејачката во опис на фотографијата и додала: „И секако чорапи“.

ФОТО: Мелита во секси издание легната на кревет ги запали своите фанови

Некогашната водителка и старлета Мелита Ракикевиќ секогаш на својот Инстаграм профил објавува разголени фотографии.

Овој пат направи чекор повеќе и позираше во топ кој го истакна нејзиното деколте, а преку кој „наѕираа“ и нејзините гради.

Овие фотографии наидоа на воодушевување кај машкиот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zivotot ne e samo da imas dobri karti, bitno e dobro da odigras duri I koga se losi 🙀

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cesto naseto *nikogas veke*... se pretvara vo SAMO USTE OVOJ PAT?!? Eeeee pa toa e ljubov!

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

Популарно