ВИДЕО: Георгина заработила два милиони евра со само две видеа на Инстаграм?

Свршеницата на најдобриот португалски фудбалер Кристијано Роналдо, Георгина Родригез според последните информации на дел од медиумите заработила околу два милиони евра поради реклами на социјалната мрежа Инстаграм.

Георгина, која е ултра популарна, па има 15 милиони следбеници и сето тоа најмногу и поради Роналдо, за две реклами што ги постирала на својот профил, а во кој таа е во главна улога и рекламира избелувачи на заби заработила милиони. Не толку, колку што во семејството носи Роналдо, ама очигледно е дека има придонес за раскошниот живот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sencilla 💃🏻😁 en Shanghai con @hismileteeth ...💗...✈️🌍 #sweetdreams #travel #love

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Геогина со секси рекламите практично ги збеснува мажите, а често рекламира и долен веш, па уште попровокативно изледаат нејзините споделувања.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️ @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина тоа што го прави со задникот никого не го остава рамнодушен

Не е тајна дека Георгина Родригез сака да вежба, и исто така не е тајна дека Шпанецот сака да ги истакнува своите атрибути колку што и дозволува времето.

Девојката на Кристијано Роналдо постојано споделува со фановите кадрови кои знаат да бидат крајно провокативни. Георгина првенствено ја одржува својата линија вежбајќи, но јасно е дека ја ласкаа комплиментите и милиони лајкови што ги собира секој нејзин пост.

Таа сега објави видео додека е облечена во розова спортска облека и свртена со грбот го мрда газот и со тоа комбинира и удобното и корисното.

Тверкањето, секако, привлече големо внимание и од медиумите и од нејзините следбеници на социјалните медиуми.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Нејзините вежби ги воодушевуваат мажите, па очекуваани се коментари од типот на „Лесно на Кристијано кога има некој како вас покрај него“ или „Треба да вежбате почесто, на сите ни се допаѓа“.

(Фото) Гавазова позира покрај базен

Фолк пејачката Сузана Гавазова важи за една од најатрактивните и најпровокативните македонски пејачки. Гавазова по неколкугодишен живот во Шведска, се врати да живее во Македонија, а периодов најмногу е посветена на онлајн концертите на социјалните мрежи.

Таа редовно објавува и фотографии, а на последната таа позира разголена во црн костим за капење, покрај базенот, свртена со грб и со фокус во нејзиниот задник за кој добиваше само пофалби.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

(Фото) Ќерката на Михајловиќ со слики во бикини ги збудале фановите

Згодната Викторија, ќерка на искусниот српски тренер Синиша Михајловиќ, реши да ги почести фановите на социјалните мрежи со неколку провокативни фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

il “ piccolo “ di casa 💙 amore mio

A post shared by Viktorija Mihajlović 🌪 (@vickymiha) on

Викторија е активна на социјалните мрежи, па често објавува фотографии, но последните беа навистина примамливи за припадниците на посилниот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

vicky

A post shared by Viktorija Mihajlović 🌪 (@vickymiha) on

Популарно