ФОТО: Градите на Гога Секулиќ кипат, додека таа ја гризе мрежата…

Српската фолк- пејачка Гога Секулиќ (42) синоќа ја разбрануваа фантазијата на многумина мажи објавувајќи селфи каде лежи во кревет и ја гризе мрежестата маица. На фотографијата, таа го означи својот сопруг Урош Домановиќ (27), кој инаку е познат спортист.

Во последно време, Гога носи модни парчиња во рап фазон, но синоќа направи исклучок. Таа носеше црн градник од тантела и мрежест топ врз него кој го загриза со забите и „пукаше“ селфи.

Дека дивата жешка поза беше упатена само кон нејзиниот сакан, сакаше да алудира со ознаката на неговото име, но понуденото беше за „полнење очи“ и кај сите припадници на посилниот пол кои се нејзини следбеници и обожаватели.

– „Гоги, жена мачка”, „ Значи, јас не сум добаро кога те гледам вака “,”„Мојата кралица, жена со големо срце “- се само неколку од коментарите.

Гога неодамна ги воодушеви обожавателите со новата песна насловена „Девојка на лош глас“, и тогаш кажа:

„Мојата кариера зпочна во нов тек, особено откако зад мене има вистински професионалци, предводени од менаџерката и продуцентка Билјана Савиќ“, изјави Гога за српските медиуми.

ФОТО: Сексипилната Јована позираше гола пред огледало

Јована Швоња, сопруга на фудбалерот на Киевo Верона, Филип Ѓорѓевиќ, постојано го привлекува вниманието на италијанската јавност.

Некогашниот фудбалер на Црвена Звезда испадна од Серија А со својот тим, но неговата сопруга и понатаму е на „елитната сцена”. 

Јована е вистинска секс бомба која честопати ги истакнува атрибутите на социјалните мрежи и со нив ја разгорува машката фантазија.

Манекенката неодамна се фотографирала гола пред огледало, со голем шешир на главата, а ваквата објава ја „запалила” цела Италија. Иако не открила премногу, нејзините следбеници особено машката популација, полуделе поради провокативното селфи.

ФОТО: Славица Чуктераш се соблече во долна облека и го покажа телото

Српската пејачка Славица Чуктераш на сојот Инстаграм профил објавила фотографија во долна облека. Покрај провокативната фотографија, пејачката оставила порака која многумина ќе наведе на размислување.

„Ми броеја грешки, чаши, доаѓања во доцни часови...Би броеле они и за себе, но не живееле“, напишала пејачката во опис на фотографијата и додала: „И секако чорапи“.

ФОТО: Мелита во секси издание легната на кревет ги запали своите фанови

Некогашната водителка и старлета Мелита Ракикевиќ секогаш на својот Инстаграм профил објавува разголени фотографии.

Овој пат направи чекор повеќе и позираше во топ кој го истакна нејзиното деколте, а преку кој „наѕираа“ и нејзините гради.

Овие фотографии наидоа на воодушевување кај машкиот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zivotot ne e samo da imas dobri karti, bitno e dobro da odigras duri I koga se losi 🙀

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cesto naseto *nikogas veke*... se pretvara vo SAMO USTE OVOJ PAT?!? Eeeee pa toa e ljubov!

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

Популарно