ФОТО: Славната актерка го покажа бујното деколте

Хилувдската актерка Ен Хатавеј се породила во тајност кон крајот на минатата година, а јавноста убавите вести ги дознала дури кога вила видена на прошетка со бебето и сопругот Адам Шулман.

Сега, само неколку недели после породувањето, Ен се појавила на доделувањето на Critics' Choice, кои биле одржани минатата недела во Лос Анџелес. Таа се појавила во долг, златен фустан и ги засенила сите колешки.

Имено, фустанот со светки имал длабоко деколте, кое ги истакнало нејзините гради. Со оглед на тоа дека неодамна родила, деколтето било неверојатно бујно.

Да потсетиме, Ен се омажи за Адам во 2012 година, а денес важат за едни од најстабилните парови. Покрај тоа што не сака да го покажува својот приватен живот, Ен никогаш не криела дека се бори против депресијата и зависноста од алкохол.

ВИДЕО: Жешка инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели.

Таа во куси панталончиња и кратка маичка покажа што умее.

Погледнете ја:

ФОТО: Највулгарна фотографија на интернет

На социјалните мрежи се појави фотографија која за кратко време стана хит на интернет.

Прикажана е девојка која позира на тераса , па иако на прв поглед се изгледа  вообичаено, ако внимателно погледнете ќе забележите еден интересен детаљ.

Имено на прозорецот зад неа се чини дека соседите добро се „забавуваат“.Фотографијата се споделува на интернет со коментарот„ сподели ако гледаш“

ФОТО: Валентина Вињали обожува да се фотографира целосно гола

Една од најпознатите кошаркарки на светот, Италијанката Валентина Вињали, кога не игра, обожува да позира целосно гола.

Таа честопати објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Неколку пати признала дека повеќе заработува како модел отколку како спортистка, а 28-годишната членка на клубот “U.S.D. Athena Basket Roma” позирала дури и за “Плејбој”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧸 @angelodemarchisphoto

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

All these bitchez in my pocket

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ben oltre le idee di giusto e sbagliato c’è un campo. Ti aspetterò laggiù.

A post shared by VALENTINA VIGNALI (@valentinavignali) on

Популарно