ФОТО: Славната манекенка позираше во минијатурна танга

Тина Кунаки, манекенка и сопруга на актерот Венсан Касел, на социјалните мрежи се пофали со врели фотографии од одморот во Бразил, а една особено ги заинтригира нејзините следбеници на Инстаграм.

Убавата 22-годишна девојка објавила фотографија во минијатурно бикини и го открила задникот на кој има скорпија тетоважа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦂

A post shared by @ tinakunakey on

Веднаш почнале да се нижат коментари за тетоважата, а се јавил дури и познатиот ди-џеј Дипло и прашал: „Дали е тоа вистинска тетоважа?“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

by my Diva

A post shared by @ tinakunakey on

Венсан Касел и Тина денес имаат 1-годишна ќерка, а тој пред неа беше во брак со Моника Белучи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

amour de ma vie

A post shared by @ tinakunakey on

ФОТО: Сексипилната Јована позираше гола пред огледало

Јована Швоња, сопруга на фудбалерот на Киевo Верона, Филип Ѓорѓевиќ, постојано го привлекува вниманието на италијанската јавност.

Некогашниот фудбалер на Црвена Звезда испадна од Серија А со својот тим, но неговата сопруга и понатаму е на „елитната сцена”. 

Јована е вистинска секс бомба која честопати ги истакнува атрибутите на социјалните мрежи и со нив ја разгорува машката фантазија.

Манекенката неодамна се фотографирала гола пред огледало, со голем шешир на главата, а ваквата објава ја „запалила” цела Италија. Иако не открила премногу, нејзините следбеници особено машката популација, полуделе поради провокативното селфи.

ФОТО: Славица Чуктераш се соблече во долна облека и го покажа телото

Српската пејачка Славица Чуктераш на сојот Инстаграм профил објавила фотографија во долна облека. Покрај провокативната фотографија, пејачката оставила порака која многумина ќе наведе на размислување.

„Ми броеја грешки, чаши, доаѓања во доцни часови...Би броеле они и за себе, но не живееле“, напишала пејачката во опис на фотографијата и додала: „И секако чорапи“.

ФОТО: Мелита во секси издание легната на кревет ги запали своите фанови

Некогашната водителка и старлета Мелита Ракикевиќ секогаш на својот Инстаграм профил објавува разголени фотографии.

Овој пат направи чекор повеќе и позираше во топ кој го истакна нејзиното деколте, а преку кој „наѕираа“ и нејзините гради.

Овие фотографии наидоа на воодушевување кај машкиот пол.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zivotot ne e samo da imas dobri karti, bitno e dobro da odigras duri I koga se losi 🙀

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cesto naseto *nikogas veke*... se pretvara vo SAMO USTE OVOJ PAT?!? Eeeee pa toa e ljubov!

A post shared by 💎MELITA 💎Stay Classy💎 ♏️ (@melitameli) on

Популарно