Фото: Сите зборуваат за нејзиното деkолте

Холивудската актерка Скарлет Јохансон направи вистински„хаос“  со тоа што се појави на црвениот тепих на доделувањето наградите Screen Actors Guild  во фустан кој ги остави сите без здив кога ја видоа.

Поточно, 35-годишната Скарлет блескаше одејќи рака под рака со свршеникот Colinom Jostom  додека со гордост го покажа длабоко деколте во смарагдно зелен фустан што не и дозволуваше да носи градник под него. На задниот дел, таа „даде“ поглед на голиот грб и огромната тетоважа , како и дел од стомакот и градите, што не ги покажува толку често.

Инаку, русокосата убавица е позната како голем љубител на тетовирање и украсување на нејзиното тело со мастило, а интересните тетоважа ја скокоткаат имагинацијата на многу фанови.

Патем,  Скарлет деновиве испишува историја, со тоа што е првата актерка што беше номинирана за најдобра  главна женска актерка и најдобра споредна женска улога во историјата на филмските награди „Оскар“ .

Интересен факт е дека таа  се најде на врвот на списокот „Форбс“ на најплатени актерки во 2019 година, со што го повтори успехот од 2018 година. 

ФОТО+ВИДЕО: Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија на која не носи градник

Анастасија Ражњатовиќ се врати од одмор од Тајланд каде што беше заедно со нејзиното момче Ѓорѓе Кулјиќ. Ќерката на Цеца ги полни батериите пред нови нејзини победи, а на себе си дозволи да ужива во ноќен провод во српската престолнина.

Имено, за излегување во еден ноќен клуб, Анастасија се облече речиси во најпровокативно издание до сега. Како што можете и сами да видите, со раскопчана кошула и без градник предизвика вистинска бура на реакции на социјалните мрежи.

ФОТО: Горан важи за еден од најубавите мажи на Балканот

Филмот на Срѓан Голубовиќ „Татко“ во моментов има светска премиера на 70. Меѓународен филмски фестивал во Берлин. Филмот за човекот на кој Центарот за социјална работа му ги одземало децата ќе биде отворен од овогодинешниот Фест на 28 февруари.

Главниот актер на филмот, Горан Богдан на Инстаграм објавил фотографија од црвениот тепих во Берлин.

Богдан на оваа престижна манифестација се појавил во црно одело кое го потполнил со црна машна и елек во иста боја и бела кошула.

ФОТО: Елена Велевска ги покажа бујните гради и не остави никој рамнодушен

Македонската пејачка Еелена Велевска на социјалните мрежи објави секси фотографија на која никој не остана имун.

Таа позира само по градник, а нејзините бујни гради се во прв план. Велевска важи за една од најзгодните жени на македонската естрада, а оваа фотографија го потврдува истот.

Популарно