ФОТО: Се соблече во бикини на плажа и сите гледаа во нејзиното совршено тело

Рафаела Модуњо се прослави преку бројните афери со познатите мажи, а важи и за еден од најбараните европски модели.

Оваа сексапилна Италијанка изгледа совршено на Инстаграм, како и на насловните страници на модните списанија, но дека тоа не е лага и продукт на фотошоп се доказ и нејзините неодамнешни папарацо фотографии на една плажа во Мајами. 

Прекрасната црнка мамела воздишки во минијатурното бикини со тропски дезен, парадирајќи наоколу и покажувајќи ги идеалните пропорции – бујните гради и затегнатиот задник.

Инаку Модуњо 13 години се занимавала со кошарка, но на крајот манекенството сепак повеќе ја привлекло. Италијанските медиуми често ја карактеризираат како најубава Италијанка, но ѝ го дале и епитетот “отров за мажи”.

Рафаела од 2017 година е во врска со пејачот Марк Ентони, а статусот на нивната врска моментално е непознат за јавноста. За последен пат биле видени заедно во септември минатата година.

Во галеријата погледнете нејзини фотографии:

ФОТО: Елена Ристеска го покажа бујното деколте

Кон почетокот на месец март, популарната пејачка Елена Ристеска се врати од Америка која и стана се почеста дестинација за посета, особено Мајами.

Таа и покрај целата состојба објавува фотографии на социјалните мрежи од времето кога постојано работела. Така и сега објави фотографија како изгледало додека се подготвувала за снимање кога имала работни обврски. Пејачката со своето деколте и голите нозе предизвика воодушевување кај фановите.

ФОТО: Славица Чуктераш во жешко издание од карантин

Пејачката Славица Чуктераш го користи карантинот за да ужива во својот дом и малку да одмори од сите секојдневни обврски, но и за да ја покаже својата завидна линија, па така често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии.

Овој пат пејачката облече кожно здолниште и чипкасти холахопки, ја крена ногата и направи селфи во огледало.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👽

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

Фотографијата за краток период доби повеќе од 3 000 лајкови, а под неа се нижеа само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

„Добра си“, „„Мргуде, нешто убаво да видиме оовие денови“, „Преубава си“, „Испирација“ се само некои од коментарите под објавата. Инаку ова не е првпат како Чуктераш објавува фотки во провокативни изданија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎃

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

ФОТО: Девојката на Дончиќ ја крена температурата со „жешка“ слика во бикини

Словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ и неговата девојка Анамарија ги чекаат вестите за тоа кога ќе продолжи НБА-лигата, која беше прекината поради Ковид-19.

Дончиќ во моментов не може да се пожали дека е осамен затоа што со него е девојка му Анамарија и две кучиња.

Анамарија е задолжена да му го поправи расположението, а со новата објава на Инстаграм таа дополнително ја крена температурата.

Популарно