ФОТО: Ана Николиќ во проѕирен и мокар костим за капење

Пејачката Ана Николиќ по породувањето со ќерката Тара извесен период се бореше со вишокот на килограми поради што наидуваше на негативни коментари.

Меѓутоа, таа сега се врати во полн сјај и блеска повеќе од кога и да било. Имено, Ана успеа да се ослободи од вишокот на килограми и да ја врати својата витка линија.

Иако, некои тврдат дека користи фотошоп и дека нејзините фотографии се само монтажа, таа со фотографии каде е разголена го покажува спротивното.

Така со последната објава на „Инстаграм“, Ана уште еднаш покажа дека е риба ипол. Имено, таа позира во проѕирно бикини во бaзен, а многумина коментираат дека изгледа како да е гола.

(Видео) Карлеуша го „тресеше“ задникот во провиден леопард комбинезон

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша на својот профил на Инстграм објави дел од атмосферата од претходната емисија на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд. Додека траеше еден настап на учесниците, пејачката ја понесе ритамот, па почна да меша.

Тоа што сите го забележаа е стајлингот на згодната пејачка. Таа носеше леопард комбинезон кој беше провиден и под него можеше да се забележи дека пејачката носи та&ги.

Добро е познато дека Карлеуше е некоја која ги прати модата и трендовите, но и некој кој сака да се облекува провокативно, а ова е еден од доказите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take a walk on the wild side 🐆🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната пејачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The sugar baby supremacy 😂🤪🙊 #joke

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Жената доминира! Цеца беше на забава „скоцкана“ од глава до пети!

Балканската пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ жари и пали со својот изглед каде и да се појави. Сега пејачката објави снимка и покажа зошто важи за една од најубавите жени на јавната сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @martamiljanic ,stajling @__nikolaevna__elena

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Пејачката беше на забава, а таму се појави „скоцкана“ од глава до пети, па немаше кој не се сврте да забележи како изгледа атрактивната Цеца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше пејачката.

(Фото) Софија Вергара објави слика во бикини стара повеќе од 20 години, сега изгледа уште подобро!

Актерката Софија Вергара денес има 48 години и е меѓу најубавите жени во светот. Ако може да се суди според сликите стари повеќе од 20 години, не се променила многу, а многумина ќе речат дека изгледа подобро од било кого.

Ова убава Колумбијка објави на Инстаграм стари слики на кои позира во бикини, од времето кога се занимаваше со моделство.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tbt Miami Beach 🐬🐬 #The 90’s❤️

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Така беше и на 90-те и почетокот на 2000 година, а Софија позираше во неколку бикини костуми кои ја истакнуваа нејзината заводлива фигура.

И на нив изгледа совршено, баш како и денес, кога е една од најзгодните актерки во светот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tbt😂😂 California #2000’s 🌴🌴🌝🌝

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Популарно