ФОТО: Карлеуша во најминијатурно секси бикини

По сиот хаос кој настана во целиот свет порадои коронавируот, многумина се присетија на патувања кои ги направија во минатото или посакаа да побегнат од изолацијата во домовите на некое егзотично место.

Една од нив е и српската пејачка Јелена Карлеуша која се присети на патување на Малдивите и порача дека кога сето ова ќе помине повторно сака да оди во оваа земја. Имено таа постираше неколку фотографии на Инстаграм и напиша:

„Кога целиот овој хаос ќе заврши, се враќам во овој рај на земјата...“ додека пак нејзините фанови беа маѓепсани од нејзиниот изглед и коментираа дека е вистинска бомба иако Карлеуша во својот пост наведе дека фотографиите се од времето кога била дебела.

(Видео) Теодора со посебен танц го прослави милионот на Инстаграм

Атрактивната пејачка Теодора Џехверовиќ е една од пејачките на Балканот, која има армија фанови на социјалните мрежи, па пред неа е само Јелена Карлеуша, која води со 2,2 милиони фанови, додека Џехверовиќ стигна до бројката од еден милион.

Теодора оваа вест ја дочека додека беше на настап, а потоа реши да го прослави милионот со посебен танц, каде што покажа дека нема намера да запре на таа бројка, туку со полн гас оди напред. Пејачката доби честитки на Инстаграм од страна на нејзините колеги и колешки, како и од момчето Нино.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teodora dostigla milion pratilaca na IG

A post shared by @ estrada.srbija on

(Видео) Карлеуша го „тресеше“ задникот во провиден леопард комбинезон

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша на својот профил на Инстграм објави дел од атмосферата од претходната емисија на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд. Додека траеше еден настап на учесниците, пејачката ја понесе ритамот, па почна да меша.

Тоа што сите го забележаа е стајлингот на згодната пејачка. Таа носеше леопард комбинезон кој беше провиден и под него можеше да се забележи дека пејачката носи та&ги.

Добро е познато дека Карлеуше е некоја која ги прати модата и трендовите, но и некој кој сака да се облекува провокативно, а ова е еден од доказите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Take a walk on the wild side 🐆🤘🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната пејачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The sugar baby supremacy 😂🤪🙊 #joke

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Жената доминира! Цеца беше на забава „скоцкана“ од глава до пети!

Балканската пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ жари и пали со својот изглед каде и да се појави. Сега пејачката објави снимка и покажа зошто важи за една од најубавите жени на јавната сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👗 @martamiljanic ,stajling @__nikolaevna__elena

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Пејачката беше на забава, а таму се појави „скоцкана“ од глава до пети, па немаше кој не се сврте да забележи како изгледа атрактивната Цеца.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗💗💗

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше пејачката.

Популарно