(Фото) Ратајковски направи драстична промена за првпат во животот – еве како изгледа!

Популарната манекенка од Полска, Емили Ратајковски на социјалните мрежи објави видео-снимка на која може да се забележи дека ја променила бојата на косата и сега е русокоса.

Емили се исфарба за првпат во животот, па сакаше својата трансформација да ја сподели со фановите на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👱‍♀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Манекенката е вистинска с**с-б**ба. Меѓутоа, коренот на нејзината коса е уште темен, а тоа долго време не излегува од тренд.

Емили ја отфрли својата препознатлива боја на коса, додека нејзините фанови беа воодушевени од промената.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BLONDE. Thank you @kerastase_official 🤍 #kerastase

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

(Фото) Нивес ја заскокотка машката фантазија

Хрватската старлета Нивес Целзиус повторно реши да ја заскокотка машката фантазија.

Имено таа објави кратко видео на „стори“ покажувајќи ги новите нокти, но сите гледаа во нешто друго.

Нивес се галеше по ногата во еден момент покажа дека е во долна облека.

(Видео) Сања Кужет ја загреа атмосферата во студиото и ги крена сите на нозе

Атрактивната водителка на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ реши да ја зголеми температурата во студиото до максимум.

Сања Кужет мешаше со колковите на песната „Африка“ и ја крена целата публика на нозе.

Жирито скокна од своите столчиња и  со ентузијазам го гледаше танцот на Сања, додека таа мешаше на сцената а кога го заврши танцот доби громогласен аплауз!

„Каква риба е ова“, „Колку добро изгледа“, беа некои од коментарите за танцот на Сања.

(Фото) Никол Шерцингер легна на песокот и покажа зошто е меѓу најзгодните пејачки на светот

Постојат милион причини зошто е меѓу најатрактивните и најзгодните пејачки на светот, а има и милион причини да ги погледнете новите жешки фотографии на Никол Шерцингер.

Легната на песок, во минијатурно бикини, исончана и секси, Никол позираше, а фотографиите која од која пожешка.

Таа не откри кој ја фотографирал во толку заводливи пози, но се претпоставува дека зад камерата стоело нејзиното момче, седум години помладиот, рагбист Том Еванс, од кого не се одделил од почетокот на пандемијата.

Убавата Никол се наоѓа на островите Туркс и Каикос на Карибите, каде деновиве ужива Џнифер Лопез, која исто така го покажа затегнатиот задник.

Популарно