(Фото) Македонска пејачка позираше со огромно деkолте без гpадниk!

Македонската пејачка Татијана Стефановска често објавува фотогафии на социјалните мрежи, а се појавува во провокативни изданија, па може да кажеме дека изгледа навистина прекрасно.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vo sorabotka so belleza.makeup.bitola..make up,hair&styling. 🧥-“Eden”,Ohrid 👌🏻👌🏻🥰

A post shared by Tatijana Stefanovska (@tatijana_stefanovska) on

Таа повторно се појави во „жешко“ издание со огромно деколте, а притоа не носеше градник, со што ги запали социјалните мрежи.

(Фото) Извајана Колумбијка за која зборува цел свет

Кога природата ќе ви подари совршен изглед, она што вам ви преостанува е да го чувате и одржувате.

Свесна за тоа е Колумбијката Росана Кордоба, фитнес инструкторка, која секојдневно на социјалните мрежи шири позитивна енергија и споделува многу корисни совети.

Од анонимна убавица до личност за која зборува цел свет, Росана поминала долг пат, но насмевката никогаш не ја симнала од лицето. Би било штета и да го направи тоа, бидејќи навистина е неверојатна за гледање.

Пред осум години одлучила од Колумбија да се пресели во САД, но навикнувањето на новиот живот баш не ѝ одел од рака. Сè додека не одлучила да го освои светот.

Таа е магистер по право, но тоа некако не ѝ одговарало на личноста, па се посветила на вежбање и својата фигура ја довела до совршенство. Вежба буквално секој ден и како што вели, ужива во тоа.

Води сметка и за исхраната, а главна цел ѝ е да ги мотивира луѓето да најдат рамнотежа во исхраната. Еден од важните совети е дека е потребно 80 отсто од времето да се храниме здраво и одвреме навреме да каснеме и некоја брза храна која ја обожаваме.

(Фото) Нивес Целзиус се расоблече па ги збудале своите фанови

Хрватската секс бомба, пејачка и актерка Нивес Целзиус неуморно провоцира на социјалните мрежи. Во златен костим за капење, па праша како им се допаѓа на нејзините фанови.

-Она кога сестра ти купува костим за капење- како ви се чини изборот?, напиша Нивес. Не мора да ви кажеме дека на сите им се допадна.

Погледнете:

(Фото) Антонија Гиговска објави и фотографија во мало бикини

Откако ослабна и Фигурата ја доведе до совршенство,младата македонска печајка постојано објавува фотографии во бикини.

Антониа Гиговска објави нова фотографија во стилот на Памела Андеросн од познатата серија „Чуварите на плажата“, па нашиша:

„Одведи ме во @baywatchmovie“ напиша Гиговска, а под објавената фотографија се редеа лајкови и коментари.

Популарно