(Фото) Ана Кораќ повеќе не личи на себе: Ќе ве остави без зборови!

Атрактивната учесничка во Задруга, Ана Кораќ ја напушти емисијата, а сега повторно им се врати на старите навики, па активна е на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😊💄@veljko_lukovic

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

Покрај тоа што секој момент го користи да го мине со своето момче, Давид Драгојевиќ, Ана реши да поработи уште малку на својот изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💄@veljko_lukovic

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

Таа ја промени бојата на косата, па сега е бринета, а покјрај тоа својата коса ја среди и сега изгледа како вистинска вила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💄@veljko_lukovic 💇‍♀️ @monsieur_mode @salonlepote.lady 💖 @royalhair_marin 😍

A post shared by 🔥 Ana Korać🔥 Official (@ana_korac) on

(Фото) Миа Борисављевиќ фатена во провокативна поза со колешка

Со оглед на тоа дека би било добро да се оладат во овие топли денови, пејачките Миа Борисављевиќ и Анѓела Вујовиќ, позната како Ангелија спас најдоа во базен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Živeli🥂

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Тие заедно се фотографираа, а Миа објави фотографија на својот Инстаграм, кој веднаш беше „нападнат“ со многу комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#todaywasagoodday

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

Погледнете во продолжение како изгледаше фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pile moje 🐥 @[email protected]

A post shared by Mia Borisavljevic (@miaborisavljevic) on

(Фото) Се соблече и Неда Украден! Сите гледаат во долниот дел од сликата

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го прослави својот 70. роденден, а на основа на нејзиниот изглед тоа може да се заклучи, зашто изгледа како девојче.

Неда утеха во топлите денови пронаоѓа во својата вила во Црна Гора, од каде што објави фотографии во бикини, која ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#challengeaccepted 🖤 by my beauty @bilba80 ! Together we are stronger. #nedaukraden #women #womensupportingwomen

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Пејачката која наскоро влегува во осмата деценија изгледа неверојатно.

Погледнете ја:

(Фото) Не сака да се шминка! Ксенија Кнежевиќ е прекрасна убавица

Ги освои срцата на публиката, како со своите енергични настапи, така и со својот атрактивен изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩 @avantgardebg @bojana.stojcevic

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Девојките од групата Хјурикејн секогаш се максимално дотерани, па речиси никогаш не сме ги виделе без шминка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb🌴😢

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Поради тоа Ксенија Кнежевиќ во целосно природно издание ги изненади фановите. „Не ми се шминка“, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ne šminka mi se#madrenaturaleza

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Популарно