(Фото) Северина по бикини го запали цел Јадран

Хрватската пејачка Северина постојано е мета на различни приказни на медиумите, но очигледно таа совршено знае како да се соочи со тоа.

Таа времето го минува во родниот Сплит во друштво на пријателките, а со фановите на Инстаграм споделува фотографии во бикини од кое застанува здивот.

Бикините и стојат фантастично, а одбра и понежен модел во нежни нијанси.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning, Angels... #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

(Фото) Се соблече и Неда Украден! Сите гледаат во долниот дел од сликата

Пејачката Неда Украден наскоро ќе го прослави својот 70. роденден, а на основа на нејзиниот изглед тоа може да се заклучи, зашто изгледа како девојче.

Неда утеха во топлите денови пронаоѓа во својата вила во Црна Гора, од каде што објави фотографии во бикини, која ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#challengeaccepted 🖤 by my beauty @bilba80 ! Together we are stronger. #nedaukraden #women #womensupportingwomen

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Пејачката која наскоро влегува во осмата деценија изгледа неверојатно.

Погледнете ја:

(Фото) Не сака да се шминка! Ксенија Кнежевиќ е прекрасна убавица

Ги освои срцата на публиката, како со своите енергични настапи, така и со својот атрактивен изглед.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦩 @avantgardebg @bojana.stojcevic

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Девојките од групата Хјурикејн секогаш се максимално дотерани, па речиси никогаш не сме ги виделе без шминка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tb🌴😢

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

Поради тоа Ксенија Кнежевиќ во целосно природно издание ги изненади фановите. „Не ми се шминка“, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ne šminka mi se#madrenaturaleza

A post shared by Ksenia (@ksenia.knezevic) on

(Видео) Сара од Вуковар го „затресе“ задникот, а познат рапер падна во – транс!

Сара Сејферт ги збудале фановите во регионот со мешањето на задникот, а сега на ред стигна и познатиот рапер Шон Пол.

Раперот и реге музичар Шон Пол со потекло од Јамајка објави видео снимка на ссвојот профил во кое Сара од Вуковар игра на негова песна.

Сара се пофали дека познатиот ммузичар ја споделил токму таа нејзина снимка, а безброј фанови останаа без здив.

Младата танчерка стана позната на пошироката јавност во регионот во 2017 година кога учествуваше на една хрватска емисија, а сега се пофали и на Фејсбук со својот успех.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RRR!! SHE NAH PLAY!! @sarah_seifert_official 🔥🔥🔥 SONG - TRUMPETS WID @saknoel 🎺 RRR!!

A post shared by SEAN PAUL (@duttypaul) on

Популарно