(Фото) Ваква досега не сте ја виделе! Сека Алексиќ како од „мајка родена“!

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко на крајот на јануари станаа родители на момчето Јован, а првиот син Јаков го добија во 2016 година.

Набрзо по породувањето, Сека ја врати старата линија, а често објавува провокативни слики на социјалните мрежи, на кои фановите се восхитуваат на нејзиниот изглед, а сега повторно ги воодушеви сите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴🌲🎋🌳

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Алексиќ сама позираше покрај базенот, прекриена со јорган, додека јасно се гледаше дека под него нема ништо на себе, а веднаш пристигнаа и комплиментите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🙌🏼 #home #relax

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴🌴🌴

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

(Видео) Репотерка известуваше во живо кога еден од натпреварувачите ја зграпчи за задникот

Факт е дека работата на репортер не е лесна и оваа новинарка сигурно немаше идеја што може да и се случи во обична трка од која известуваше.

Имено, за време на преносот во живо, токму во моментот кога таа зборуваше за моменталната состојба на трката, маж  кој трчаше во трката, помина и ја фати за задникот. Нејзината реакција е непроценлива.

Таа продолжи да известува како ништо да не се случило иако во тоа време беше затечена од целата ситуација. На видеото што следува, погледнете како изгледало, но и проценете ја нејзината реакција.

(Фото) Сораја ги покажа силиконите и ги распамети фановите

Сораја Вучелиќ неодамна отпатува во Јахорина со својата пријателка Ана Кораќ, од каде редовно поставува разголени фотографии, но и оние каде што ги покажуваат силиконите во маици со длабоко деколте.

Сепак, по неколку слики заедно, Сораја позираше сама покрај огништето, а нејзините огромни гради за малку ќе испаднеа од тесната блуза. Старлетата собрала голем број лајкови, но и комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

(Фото) Со златен ланец на колковите Кајли ги излуде фановите

Популарната старлета и најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Само една „обична“ фотографија беше доволна да ги „разбуди“ обожавателите, па повеќе од 12 милиони фанови ја лајкуваа истата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Кајли позира покрај базенот и се потпира на ѕидот во мало бикини, а мал златен ланец околу нејзините колкови привлекува внимание кон нејзините волшебни облини и примамува машки воздишки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Популарно