(Фото) Александра Пријовиќ покажа премногу и го крена пулсот кај мажите!

Пејачката Александра Пријовиќ во моментов престојува во Монте Карло, каде што редовно доаѓа со својот сопруг Филип Живојиновиќ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cannes 😍

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Таа сега успеа да го забрза пулсот на сите припадници на машкиот пол, откако објави интересно видео на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Пријовиќ излезе во прошетка во прекрасен, летен фустан и доби желба да се врати во круг, па така го покажа доброто расположени, но покажа и нешто друго.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌊

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

(Фото) Ќе ви го забрза пулсот: Луна Џогани конечно се разг*ле!

Атрактивната пејачка и учесничка во реалните шоуа Луна Џогани објави фотографија на социјтелните мрежи, но едно нешто им забрани на фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Поранешната учесничка во реалните шоуа ужива на одмор со момчето Марко Миљковиќ, а нејзината нова фотографија доби голем број лајкови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧡

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Луна позираше во жолто бикини, но една работа им забрани на фановите, а тоа е да не коментираат на нејзините слики, што многумина ги изненади.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ummm🤔

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

(Фото) Јелена Розга во провокативно издание

Популарната пејачка Јелена Розга објави на својот профил на Инстаграм една црно-бела фотографија на која позира во бикини.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Evo ti sunce na dlanu ... 🧡 #sunset #magicmoments

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

„Нирвана“, напиша Розга под фотографијата на која позира додека лежи на една плажа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nirvana 🤍

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

Објавата само за еден час доби повеќе од шест илјади коментари, а фановите и понатаму испраќаат комплименти за пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In love with my city ❤️ #split

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

(Фото) Пејачката доминира на плажа!

Пејачката Милица Павловиќ откако се појави на сцената важи за една од најзгодните дами.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Милица своите најдобри моменти ги споделува со своите фанови на Инстаграм, а последната објава ги остави сите без здив.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Таа се соблече по бикини, па во продолжение може да погледнете како изгледа пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜🏽‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Популарно