(Фото) Влажната Карлеуша во т0*лес издание ќе ви ја разбуди фантазијата

Популарната пејачка Јелена Карлеуша се појави во базен и во т0*лес ииздание, па така им го разубави денот на многу припадници на посилниот пол.

Карлеуша веќе неколку дена ужива на одмор во Турција, од каде што често ги поздравува фановите на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vogue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Јелена позира во базенот, а градите ги покри со раце, додека од нејзиното тело се лизгаат капки вода.

Поради провокативното издание многумина не останаа рамнодушни, а нема сомнеж дека пејачката дополнително ги крена температурите со нејзиното издание.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning ☀️🧜‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Малкумина би се осмелиле: Каја се сликаше раскопчана по жесток тренинг

Каја Остојиќ води сметка за својот изглед, па така во слободно време оди во теретана за да ја одржува витката фигура.

Таа сега на својот профил на Инстаграм објави видео на кое покажа како изгледа на тренинг, во целосно опуштено издание, без грам шминка и со мокра коса.

Каја со ова видео покажа дека нема проблем со тоа да го покаже својот природен изглед, на што многу нејзини колешки не би се осмелиле.

(Фото) Ана Кораќ ги покажа новите гради, но и фризурата

Поранешната учесничка во реалното шоу Задруга, Ана Кораќ реши да излезе од потемните нијанси, па повеќе не е бринета, туку русокоса.

Кораќ неодамна во Турција беше на нова операција на градите, кај популарниот хирург на клиника чие заштитно лице е токму таа.

„Го променив обликот на градите, ќе бидат побујни“, кажа Ана додека беше во клиниката, по операцијата.

Таа гордо ги покажа градите, но и нејзината нова фризура, откако очигледно решила дека е време конечно нешто да промени на себе. Во продолжение на фотографијата може да погледнете како изгледа прекрасната девојка.

(Фото) Наоми Кембел ги откри градите во раскопчано сако

Сигурни сме дека оваа убавица недостигаше на светската јавност, но по шест месеци Наоми Кембел се врати на сцената. Кембел се врати во јавност и на Инстаграм се пофали во ново издание.

Под раскопчаното сако немаше ништо, па ја разгоре јавноста со градите на милиони фанови кои ја следат на социјалните мрежи.

„Моето прво појавување по шест месеци“, напиша Наоми.

Погледнете во продолжение како изгледаше атрактивната Кембел.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ My first public appearance in 6 months @bulgari #Barocko #Bvlgari #BvlgariHighJewelry

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Популарно