(Фото) Георгина ги збудале папараците во Венеција

Гeоргина Родригез беше главната sвезда на 77-от филмски фестивал во Венеција, првиот голем спектакл што се случил од почетокот на пандемијата на коронавирус. Една од најпознатите жени на фудбалери избра нежен розов фустан со висок шлиц за таа пригода, што и направи малку проблеми на црвениот тепих.

Атрактивната 26-годишна бринета беше многу внимателна да не им покажува премногу на фоторепортерите додека излегува од автомобилот, но се покажа дека секој чекор на црвениот тепих претставува ризик, а фотографите неуморно демнат. Иако станува збор за милиметри, фустанот на крајот се покажа како безбеден, и покрај предизвикувачкиот крој.

Георгина и Кристијано Роналдо се запознале додека таа работела како продавачка во продавницата на Гучи, а со текот на годините нејзината популарност се зголеми толку многу што неодамна беше објавено дека за една објава на нејзиниот профил на Инстаграм, каде ја следат 17 милиони луѓе, таа зема 8.000 евра.

(Видео) Репотерка известуваше во живо кога еден од натпреварувачите ја зграпчи за задникот

Факт е дека работата на репортер не е лесна и оваа новинарка сигурно немаше идеја што може да и се случи во обична трка од која известуваше.

Имено, за време на преносот во живо, токму во моментот кога таа зборуваше за моменталната состојба на трката, маж  кој трчаше во трката, помина и ја фати за задникот. Нејзината реакција е непроценлива.

Таа продолжи да известува како ништо да не се случило иако во тоа време беше затечена од целата ситуација. На видеото што следува, погледнете како изгледало, но и проценете ја нејзината реакција.

(Фото) Сораја ги покажа силиконите и ги распамети фановите

Сораја Вучелиќ неодамна отпатува во Јахорина со својата пријателка Ана Кораќ, од каде редовно поставува разголени фотографии, но и оние каде што ги покажуваат силиконите во маици со длабоко деколте.

Сепак, по неколку слики заедно, Сораја позираше сама покрај огништето, а нејзините огромни гради за малку ќе испаднеа од тесната блуза. Старлетата собрала голем број лајкови, но и комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

(Фото) Со златен ланец на колковите Кајли ги излуде фановите

Популарната старлета и најмладата милијардерка во светот, Кајли Џенер, повторно ги „запали“ социјалните мрежи.

Само една „обична“ фотографија беше доволна да ги „разбуди“ обожавателите, па повеќе од 12 милиони фанови ја лајкуваа истата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Кајли позира покрај базенот и се потпира на ѕидот во мало бикини, а мал златен ланец околу нејзините колкови привлекува внимание кон нејзините волшебни облини и примамува машки воздишки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Популарно