Фото: Македонската водителка се потсети на трудничките денови

Македонската водителка Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски пред повеќе од еден месец станаа родители на нивната ќерка Дениција.

Тие летово беа многу активни и заедно со нивната ќерка посетија и туристички места низ земјава.

Анастасија е активна на социјалните мрежи и често споделува и фотографии од семејството, а сега се потсети на трудничките денови.

Го облече истиот фустан кој го носела додека била бремена во деветиот месец и направи пред и потоа фотографија на истото место како во бременоста.

-240 дена во vs 50 дена надвор, напиша таа во опис на фотографијата.

(Фото) Пејачката во фустан ги покажа нозете, а потоа деколтето..

Пејачката Гоца Тржан на снимањето на емисијата Ѕвездите на Гранд дојде во елегантен фустан и ја покажа одличнат алинија и тен.

Очигледно паузата од настапите на пејачката и дошла многу добро, со оглед на тоа дека ова е едно од нејзините најубави изданија.

На снимањето кое од оваа среда се одржува во студиото на Гранд ја донесе сопругот Радомир Новаковиќ, а Гоца едвај се извлече од удобниот автомобил.

Притоа ги покажа затегнатите, витки и мускулести нозе, но и бујното деколте, кое го отвори летниот фустан.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#sun #beach #dusk Lepsi smo vidjeni ocima onih koji nas vole. 💜 za mog "Djenku" fotografa @radomir_novakovic

A post shared by Goca Tržan (@gocatrzan) on

(Видео) Саша Поповиќ: Како не ти е срам да зборуваш такви работи…

Во сабота се очекува нова емисија од Ѕвездите на Гранд, а вербален дуел имаа Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ.

Пејачката и член на стручното жири на Ѕвездите на Гранд не го штедеше директорот на Гранд и неколку пати директно му се обрати. Саша Поповиќ реагираше на ова.

„Како не ти е срам да зборуваш вакви работи“, кажа директорот на Гранд. „Види каков задник има. Што да се мачиме…“, објасни Карлеуша. „Немој такви работи да зборуваш, те молам…“, кажа тој.

Погледнете во продолжение на најаваата што се очекува во новата епизода на музичкото шоу.

Популарно