(Фото) Емина Јаховиќ објави жешка слика

Емина Јаховиќ на новата фотографија на Инстаграм привлече големо внимание, но не доби најдобри коментари, зашто многумина сметаат дека пејачката е премногу слаба.

Пејачката позираше со крената маичка и во шорцеви, па имаше и шминка на лицето, а во прв план го стави тесниот стомак, поради што многумина порачаа дека претерала со слабеењето.

Иако е познато дека Емина води сметка за изгледот и дека редовно тренира, а притоа објавува слики од теретана и ја покажува витката линија, на прв поглед делува дека ослабела, што на некои фанови не им се допадна.

„Оди, јади нешто… Убава си, но твоетоо тело… Што е премногу, премногу е!“, беа дел од коментарите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

(Фото) Лила во ултра кратко фустанче се прошета низ градот

Македонската водителка Лила Филиповска започна со снимањето на квизот „Се или нешто“ кој се емитува на Сител телевизија, но сепак пронаоѓа и слободно време да ужива со најблиските.

Таа е активна и на социјалните мрежи, каде често гледаме нејзини фотографии од приватноста. Таа овој пат изненади со својот стајлинг со кој прошета низ градот.

Во краток цветен фустан и кожна јакна Лила уживаше во почетокот на есента. „Мојата омилена боја е октомври“, напиша таа во опис на фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favorite color is October 🧡🧡🧡 . #october #autumncolors #autumnvibes #sunday #life #lifestyle #loveislove

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

(Фото) Ана Николиќ ги почести своите фанови со нова слика

Откако ослабе повеќе од 50 кг, Ана Николиќ често е на мета на фановите кои ја обвинуваат дека ослабела премногу, а со новата фотографија предизвика голем број реакции.

„Не требаше толку многу да слабееш, навистина беше преубава претходно, сега ти се тенки нозете, не личиш на себе…“, пишуваа фановите во коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Volim i ovu terasu...🤣🤣🤣🤣🤣

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

(Видео) Александра Пријовиќ со новиот стајлинг остава без здив

Александра Пријовиќ вредно работи, а на своите настапи ги воодушевува сите со својот изглед и стајлинг.

Така и овој пат. Александра за настапот обелече интересен сценски костим со светки, а притоа носеше и каиш кој го покажа нејзиниот стомак, па таа доби голем број позитивни коментари.

„Совршена… Преубава жена… Не се опишува со зборови“, беа само дел од комплиментите на нејзините фанови.

Додека нејзината свекрва Лепа Брена со коментар „Мјауууу“ ги победи сите останати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vidimo se veceras u Novom Sadu❤️ @ateljetijanatodorovic @laziclaza @aleksandargligorievski_hair

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Популарно