Видео: Кумов е ЦАР

Навистина интересен случај се случи на свадба во соседна Србија.Имено на свадбата кумот дошол со навистина невообичаен поклон. Каков поклон донесе кумот погледнете во продолжение.

Фото: Атрактивната пејачка сите ја гледаат на едно „место“

Пејачката Никол Шерцингер важи за една од најубавите жени во светот, а во петтата деценија тоа го докажува со својот изглед.

Имено, Никол неодамна сподели фотографии во тесна бела маица и без шминка, во преден план се нејзините бујни гради.

Нејзините обожаватели ја опсипаа со лајкови и комплименти: „Изгледаш неверојатно“, „леле“, „не си реална“, „невозможно е да си толку стара“ ...

Она што е интересно е дека Шерцингер досега не претрпела никакви естетски зафати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waking up motivated on a Monday like 💁🏽‍♀️💦💙

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

 

Видео: Еве што се случува со децата кога ги оставате сами!

Ова девојче самото си направила костум за Ноќта на вештерките.

Мејси Саварт минатиот петок незабележано влегла во бањата откако нејзиниот постар брат случајно ја остави оградата на децата отворена и реши да го нанесе кремот за отстранување на влакна што го најде на полицата на главата.

Штом нејзиниот татко  видел што се случило, тој брзо го измил кремот, но веќе беше доцна бидејќи таа веќе го сторила своето, а малата Мејси остана без дел од косата и сега има голем дел без коса на главата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

At least she’s sorted for Hallowen 😂🤡 Maisie Saward snuck off to the bathroom unnoticed last Friday, after her older brother had accidentally left the baby gate open and decided to smother hair removal cream over her long locks. As soon as dad Luke saw what had happened, he quickly washed it out but it was too late and the cream had already done its thing, leaving little Maisie with a hairline that started in the middle of her head. Mum Kirsty said: "Maisie found it hilarious and she still does. She was born with a full head of hair, so she's never been bald. She keeps finding different surfaces to rub it up against because it feels funny.” 👩‍🦲❤️

A post shared by LADbible (@ladbible) on

Кристи, мајката на непослушната девојка, вели дека на крајот на краиштата, нејзината ќерка е среќна поради таа несреќа.

- За Мејси, оваа ситуација е смешна. Родена е со многу коса, па никогаш не била ќелава. Затоа сега ја трие главата на разни површини и тоа и е многу смешно - рекла мајката за британските медиуми и додала дека нејзината ќерка веќе има костум на Ноќта на вештерките - таа ќе биде кловн Пенивс од филмот „Тоа“ затоа што имаат идентични фризури, пренесува Крстарица.

Популарно