(Фото) Карлеуша ги покажа градите во големо деколте

Наташа Беквалац наполни 40 години, а како што кажа и самата, не се плаши од годините, туку се труди да го мине животот во радост.

По повод овој јубилеен роденден, таа организираше прослава на својот имот во Србија, на кој присуствуваа многу колеги и пријатели, а меѓу нив беше и Јелена Карлеуша.

Карлеуша, секако, доминираше на роденденот на Беквалац и без срам ги покажа градите во големото деколте.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dangerous dress malfunction 🙈😝 @bekvalceva #bdayparty #aboutlastnight

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FIRST SIGN THAT YOUR GARDIAN ANGEL IS SICK OF YOUR SHIT

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

(Фото) Лила во ултра кратко фустанче се прошета низ градот

Македонската водителка Лила Филиповска започна со снимањето на квизот „Се или нешто“ кој се емитува на Сител телевизија, но сепак пронаоѓа и слободно време да ужива со најблиските.

Таа е активна и на социјалните мрежи, каде често гледаме нејзини фотографии од приватноста. Таа овој пат изненади со својот стајлинг со кој прошета низ градот.

Во краток цветен фустан и кожна јакна Лила уживаше во почетокот на есента. „Мојата омилена боја е октомври“, напиша таа во опис на фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favorite color is October 🧡🧡🧡 . #october #autumncolors #autumnvibes #sunday #life #lifestyle #loveislove

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

(Фото) Ана Николиќ ги почести своите фанови со нова слика

Откако ослабе повеќе од 50 кг, Ана Николиќ често е на мета на фановите кои ја обвинуваат дека ослабела премногу, а со новата фотографија предизвика голем број реакции.

„Не требаше толку многу да слабееш, навистина беше преубава претходно, сега ти се тенки нозете, не личиш на себе…“, пишуваа фановите во коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Volim i ovu terasu...🤣🤣🤣🤣🤣

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

(Видео) Александра Пријовиќ со новиот стајлинг остава без здив

Александра Пријовиќ вредно работи, а на своите настапи ги воодушевува сите со својот изглед и стајлинг.

Така и овој пат. Александра за настапот обелече интересен сценски костим со светки, а притоа носеше и каиш кој го покажа нејзиниот стомак, па таа доби голем број позитивни коментари.

„Совршена… Преубава жена… Не се опишува со зборови“, беа само дел од комплиментите на нејзините фанови.

Додека нејзината свекрва Лепа Брена со коментар „Мјауууу“ ги победи сите останати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vidimo se veceras u Novom Sadu❤️ @ateljetijanatodorovic @laziclaza @aleksandargligorievski_hair

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Популарно