(Фото) Згодната с*кси пејачка ги извади силиконите

Пејачката Тина Ивановиќ е на сцената многу години, и иако повремено го менуваше стилот на облекување, едно секогаш остануваше исто – нејзиното секси тело.

Тина имаше период кога почувствува потреба да вгради силикони и на тој начин се чувствуваше поудобно во својата кожа, но неодамна призна дека тоа е „младост – лудост“ и дека повеќе нема да оди на пластична хирургија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tina Ivanović (@tina_ivanovic_official) on

Ги извади силиконите, а останува само нејзината природна убавина, која сега доаѓа до израз повеќе од кога било. На следната фотографија мозете да ја забележите Тина со огромните гради, пред да ги извади силиконите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞💞💞 . . . . . . . . . . #tina #tinaivanovic # sharmelsheikhmemory of the beautiful sharm el sheikh.🥰

A post shared by Tina Ivanović (@tina_ivanovic_official) on

(Фото) Лила во ултра кратко фустанче се прошета низ градот

Македонската водителка Лила Филиповска започна со снимањето на квизот „Се или нешто“ кој се емитува на Сител телевизија, но сепак пронаоѓа и слободно време да ужива со најблиските.

Таа е активна и на социјалните мрежи, каде често гледаме нејзини фотографии од приватноста. Таа овој пат изненади со својот стајлинг со кој прошета низ градот.

Во краток цветен фустан и кожна јакна Лила уживаше во почетокот на есента. „Мојата омилена боја е октомври“, напиша таа во опис на фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favorite color is October 🧡🧡🧡 . #october #autumncolors #autumnvibes #sunday #life #lifestyle #loveislove

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

(Фото) Ана Николиќ ги почести своите фанови со нова слика

Откако ослабе повеќе од 50 кг, Ана Николиќ често е на мета на фановите кои ја обвинуваат дека ослабела премногу, а со новата фотографија предизвика голем број реакции.

„Не требаше толку многу да слабееш, навистина беше преубава претходно, сега ти се тенки нозете, не личиш на себе…“, пишуваа фановите во коментари.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Volim i ovu terasu...🤣🤣🤣🤣🤣

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

(Видео) Александра Пријовиќ со новиот стајлинг остава без здив

Александра Пријовиќ вредно работи, а на своите настапи ги воодушевува сите со својот изглед и стајлинг.

Така и овој пат. Александра за настапот обелече интересен сценски костим со светки, а притоа носеше и каиш кој го покажа нејзиниот стомак, па таа доби голем број позитивни коментари.

„Совршена… Преубава жена… Не се опишува со зборови“, беа само дел од комплиментите на нејзините фанови.

Додека нејзината свекрва Лепа Брена со коментар „Мјауууу“ ги победи сите останати.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vidimo se veceras u Novom Sadu❤️ @ateljetijanatodorovic @laziclaza @aleksandargligorievski_hair

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Популарно