(Фото) Станија се здебели, еве колку килограми има сега

Старлетата и поранешна учесничка во Задруга, Станија Добројевиќ ваќи за дама која се грижи премногу за својот физички изглед.

Како што кажа и самата, мајката природа и го дала овој совршен изглед, но многу му должи на нејзиниот карактер и упорноста да ја одржи линијата.

Станија тренира секојдневно и го усовршува нејзиното тело, но таа е и на специјален режим на исхрана. Иако сите велат дека старлетата во моментов е најзгодна девојка на јавната сцена, сепак Станија не е задоволна со својот изглед.

Таа се јави на социјалната мрежа Инстаграм, каде што на фановите им покажа фотографија на која се гледа колку килограми има таа.

„Во ред, морам повторно на режим…“, напиша Добројевиќ, а може да се забележи дека има 55 кг.

(Фото) Жешката Мексиканка во ултра кусо здолниште кое е „магнет за очи“

Водителката за временска прогноза Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би, кога велат дека има најсекси задник на светот.

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

Иако имала целосно проирна маица и ги „стави“ своите градиво преден план, сепак нејзиното латекс здолниште привлече најголемо внимание - најмногуврвките од страна.Тој совршено го истакна нејзиниот задник, а атрактивната Џенет знае како да ја земе најдобрата поза за дополнително да ја скокотка машката фантазија.

(Фото) Еден милион лајкови за Миа Калифа во провокативно издание

Иако видеото во кое зеде кучешки измет со заштитна маска ги згрози сите, Миа Калифа сега ги воодушеви следбениците на Инстаграм, со нова фотографија и ги натера тотално да го заборават споменатото видео.

Филмската ѕвездата на филмови за возрасни позираше во зелено бикини, а нејзините големи гради испаднаа од горниот дел. Миа собра милион лајкови, а нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

(Фото) Никол Шерзингер го „запали“ интернетот

Пејачката Никол Шерзингер објави фотографии од одморот на островите Теркс и Кејкос и своите фанови ги остави без текст. На фотографиите таа позира во минијатурно бикини на плажа.

Минатата недела таа се пошегува оти на нејзиното момче, некогашен рагбист, му здосадило постојано да ја фотографира.

Популарно