(Фото) Најубавата жена на светот непрепознатлива со својот изглед

Славната манекенка, 24-годишната Бела Хадид самоуверено чекори по пистите и бележи успеси во моделинг, а нејзината убавина ги воодушевува не само познатите дизајнери, туку и цел свет.

Иако навикнавме да ја гледаме на значајни настани и во тип топ изданија, американската манекенка во приватен живот ужива во спортски и лежерни изданија.

Еден од таквите моменти после фотосесија во Њујорк забележале и папараците. Меѓутоа, нејзиниот стил на облекување не наишол на воодушевување кај нејзините фанови.

(Фото) Жешката Мексиканка во ултра кусо здолниште кое е „магнет за очи“

Водителката за временска прогноза Џенет Гарсија секогаш добива еден куп лајкови за нејзините провокативни фотографии, и како не би, кога велат дека има најсекси задник на светот.

Секако, овој атрибут беше во преден план на нејзините најнови објави, но малкумина успеаја да го тргнат погледот од мини здолништето.

Иако имала целосно проирна маица и ги „стави“ своите градиво преден план, сепак нејзиното латекс здолниште привлече најголемо внимание - најмногуврвките од страна.Тој совршено го истакна нејзиниот задник, а атрактивната Џенет знае како да ја земе најдобрата поза за дополнително да ја скокотка машката фантазија.

(Фото) Еден милион лајкови за Миа Калифа во провокативно издание

Иако видеото во кое зеде кучешки измет со заштитна маска ги згрози сите, Миа Калифа сега ги воодушеви следбениците на Инстаграм, со нова фотографија и ги натера тотално да го заборават споменатото видео.

Филмската ѕвездата на филмови за возрасни позираше во зелено бикини, а нејзините големи гради испаднаа од горниот дел. Миа собра милион лајкови, а нејзините следбеници со ентузијазам ја коментираа фотографијата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

(Фото) Никол Шерзингер го „запали“ интернетот

Пејачката Никол Шерзингер објави фотографии од одморот на островите Теркс и Кејкос и своите фанови ги остави без текст. На фотографиите таа позира во минијатурно бикини на плажа.

Минатата недела таа се пошегува оти на нејзиното момче, некогашен рагбист, му здосадило постојано да ја фотографира.

Популарно