(Фото) Георгина во провокативно издание

Вереничката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез (26), често ја гледаме во разни атрактивни изданија, бидејќи сака да ги покажува своите облини.

Но, овојпат на својот Инстаграм профил се надминала себеси, не само со провокативното издание, туку и со еден детаљ на нозете.

На фотографијата таа позира во сексипилно боди со детали од чипка, кое го истакнува нејзиното бујно деколте, тесниот струк и затегнатите, долги нозе.

(Фото) Преслава од „Преспав“ среде зима во костим за капење ужива на базен

Бугарската актерка Јана Маринова која публиката кај нас ја запозна како Преслава, газдарицата на пансионот „Преспав“, ги искористи деновиве со сопругот да замине на одмор во зимскиот центар Банско.

На социјалните мрежи таа сподели и фотографија на која се гледа дека актерката ужива на базен.

(Фото) Станија позираше "како од мајка родена"

Српската старлета Станија Добројевиќ,  позната по учеството во неколку реални шоу, е позната и по честото објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Старлетата сега направи селфи во огледало по сончањето во солариум и на сите им го покажа голото тело. Градите ги покри со рацете, а на себе носеше само гаќички.

Погледнете:

(Фото) Атрактивната Русинка „како од мајка родена“

Атрактивната Русинка Лили Ермак се најде во центарот на вниманието на јавноста пред неколку години кога откри дека никој освен еден од најдобрите фудбалери на светот, Кристијано Роналдо и ѝ се додворува.

Тогаш Лили рече дека го одбила, а после тоа „заблеска“ на својот Инстаграм и доби милион следбеници.

Сега таа повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста, но не поради Роналдо, туку поради новите фотографии. Имено, Лили го запали инстаграм со фотографија на која е целосно гола, седната на стол.

Популарно