(Фото) Ванда Икарди се качи на коњ

Ванда Нара, сопругата на аргентинскиот фудбалер Мауро Икарди, го запали Инстаграм со нејзините нови провокативни фотографии. Имено таа се соблече целосно гола и легна на коњ.

„Силен чекор“, напиша 33-годишната под објавата на „Инстаграм“. Нормално фотографијата доби многу лајкови од следбениците на Ванда, кои веќе се навикнати на вакви фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

(Фото) Пејачката во минијатурно бикини трчаше по плажа а глетката ги распамети сите

Најпознатата членка на групата"The Pussycat Dolls", Никол Шерцингер, сепак има завидна линија и по четириесеттите години, недостижна за нејзините многу помлади колешки.

Пејачката веќе подолго време ужива во топлите региони со своето момче, кое е седум години помладо, рагбистот Том Еванс, и објавува голи фотографии од плажа скоро секој ден.

Никол сега ги воодушеви своите придружници со низа нови жешки слики во кои трчаше околу плажата во розов костим за капење.

(Фото) Преслава од „Преспав“ среде зима во костим за капење ужива на базен

Бугарската актерка Јана Маринова која публиката кај нас ја запозна како Преслава, газдарицата на пансионот „Преспав“, ги искористи деновиве со сопругот да замине на одмор во зимскиот центар Банско.

На социјалните мрежи таа сподели и фотографија на која се гледа дека актерката ужива на базен.

(Фото) Станија позираше "како од мајка родена"

Српската старлета Станија Добројевиќ,  позната по учеството во неколку реални шоу, е позната и по честото објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи.

Старлетата сега направи селфи во огледало по сончањето во солариум и на сите им го покажа голото тело. Градите ги покри со рацете, а на себе носеше само гаќички.

Погледнете:

Популарно