(Фото) Антонија Гиговска ја доведе линијата до совршенство, на снегот позираше разголена

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска, која својата најголема популарност ја стекна со учеството во музичкото шоу Пинкови ѕвездички деновите на пандемијата, додека сите седим дома и јадеме, таа ги искористи да ја доведе својата линија до совршенство.

На социјалните мрежи се пофали дека практикува посебен начин на исхрана, а потоа и резултатите од тоа. Антониа успеа за еден месец да ослабе 16 килограми, а сега се пофали дека не застанала на тоа и се пофали дека бројот на изгубени килограми се искачил на 19.

На Инстаграм објави фотографии на кои пзира на снег, облечена во тесен комбинезон, со кој се истакнува нејзината витка става.

(Фото) Лила во кратко црвено фустанче го покажа бујното деколте

Македонската водителка Лила Филиповска што и да направи веднаш завршува во медиумите. Лила, како и сите граѓани, одлучи слободната недела да ја помине уживајќи надвор на сонце.

Овој пат изненади со нејзиниот стајлинг. Весело и кратко црвено фустанче, кое точно открива сѐ што треба, беше изборот на Лила.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

(Фото) Маријана Станојкоска завзема жешка поза

Македонската лото девојка и ТВ водителка Марјана Станојкоска често објавува фотографии на Инстаграм, а многу од нив се направени за потреби на некој производ кој Маријана го рекламира.

Но како и да е таа секогаш се труди на оригинален начин да го привлече вниманието на купувачите и на своите фанови, па така и овојпат.

Имено Маријана објави фотографијана која таа е во полу лежечка состојба, огледало во студио, а ногата ја крена високо и покажа колку е еластична.

Следеа еден куп коментари и повеќе од 1300 лајкови за само еден час.

(Фото) Ванда Нара објави „жешки“ фотографии по градник и гаќички

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара често објавува провокативни фотографии на социјалните мрежи, а последните кои се појавија повторно ги возбудија фановите.

Атрактивната избраничка на Икарди често знае да позира целосно гола, а овој пат реши да се фотографира во домашно издание, и тоа по - гаќички и градник.

Популарно