(Фото) Кендал Џенер иако е облечена таа зрачи со сексапил

Кендал Џенер изгледа прекрасно во сиво, кога беше забележана од папараците како оди на вечера во Њујорк во вторникот.

Иако 25-годишната манекенка се реши за класичен елегантен стил, таа сепак изгледа секси како и секогаш, коментираат таблоидите.

Девојката од насловните страници која многумина ја нарекуваат модна икона на новото време, на себе има панталони со висок струк, со проѕирен горен дел, зад сјаен кожен ремен.

Иако потекнува од семејство каде најчесто славата се добива со разголени фотографии, несоодветни видеа, и реалити-шоуа, полусестрата на Ким Кардашијан, Кендал, е сосема поинаква од останатите членови на семејството Кардашијан.

Таа пред неколку години ја симна Жизел Бундшен од тронот на најплатена манекенка. Во 2017 година, после повеќегодишно водство на листата на најплатени манекенки на „Форбс“, Бразилката Жизел Бундшен беше симната од тронот од страна на Кендел Џенер, селебрити-модел и нова миленичка на дизајнерите.

(Видео) Ешли Греам разголена „тверкаше“ во бањата

Светската плус сајз манекенка објави нови фотографии под туш и ги сруши сите табуа. Имено таа во костим за капење и брич во раката зними видео додека ги бричи нозете, а во еден момент почна и да тверка.

"Се сеќавате кога не ги избричив пазувите за време на карантинот и луѓето ме напаѓаа за тоа? Па погодете што - направив свој брич", се пофали Ешли.

Во ноември минатата година таа објави фотографија на која се гледаат влакна под пазувите и луѓето ја критикуваа поради тоа. Сега луѓето и напишаа под најновото видео дека влакнестите пазуви не треба да бидат тема на дискусија.

"Сè уште не ги бричам пазувите и ми се допаѓа тоа", "Чекај, луѓето те нападнаа за небричените пазуви? Сериозно?", "Влакната се нормални. Не е толку голема работа", напишале нејзините придружници.

(Фото) Станија во најжешко издание досега

Напознатата старлета на Балканот ја имаме видено во секакви провокативни изданија на социјалнитре мрежи, но секогаш знае да изненади.

Овојпат Станија позираше седната покрај када а на себе носеше неккви свилени траки кои потсетуваат на најминијатурното бикини кое некогаш го имте видено, а едвај ги покриваше интимните делови. Градникот пак едвај ги задржа бујните гради на старлетата.

Погледнете: 

(Фото) Деми Роуз топлес се валкаше во песокот, а мажите се препотуваа

Британската манекенка Деми Роуз со секоја нејзина објава ја разгорува машката фантазија, а така беше и овојпат.

Таа сподели серија жешки фотографии на кои позира топлес и во танга на плажа . Влажна и извалкана во песокот Деми не остави никого рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Популарно