(Видео) На згодната манекенка ѝ се „лизна“ марамата па ги излуде своите фанови

Манекенката и инфлуесерка Самер Реј со жешки кадри ги запали социјалните мрежи.

Убавицата, која се прослави со кратката врска со музичката ѕвезда Џастин Бибер, често објавува провокативни фотографии и видеа на кои покажува затегнато тело и раскошни облини.

Таа сега објави видео во кое нејзиниот секси задник го покажа во крупеn кадар  со кпој ги почести своите 26,1 милиони следбеници.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sommer Ray (@sommerray)

На почетокот имаше марама врзана над задникот, но по неколку секунди „се предомисли“, па реши да не го крие главниот атрибут.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sommer Ray (@sommerray)

Марамата „случајно се лизна“ и го откри задникот во танга, а згодната Самер продолжи да ги излудува своите придружници и покажа што може да направи со својот секси задник.

(Видео) Ешли Греам разголена „тверкаше“ во бањата

Светската плус сајз манекенка објави нови фотографии под туш и ги сруши сите табуа. Имено таа во костим за капење и брич во раката зними видео додека ги бричи нозете, а во еден момент почна и да тверка.

"Се сеќавате кога не ги избричив пазувите за време на карантинот и луѓето ме напаѓаа за тоа? Па погодете што - направив свој брич", се пофали Ешли.

Во ноември минатата година таа објави фотографија на која се гледаат влакна под пазувите и луѓето ја критикуваа поради тоа. Сега луѓето и напишаа под најновото видео дека влакнестите пазуви не треба да бидат тема на дискусија.

"Сè уште не ги бричам пазувите и ми се допаѓа тоа", "Чекај, луѓето те нападнаа за небричените пазуви? Сериозно?", "Влакната се нормални. Не е толку голема работа", напишале нејзините придружници.

(Фото) Станија во најжешко издание досега

Напознатата старлета на Балканот ја имаме видено во секакви провокативни изданија на социјалнитре мрежи, но секогаш знае да изненади.

Овојпат Станија позираше седната покрај када а на себе носеше неккви свилени траки кои потсетуваат на најминијатурното бикини кое некогаш го имте видено, а едвај ги покриваше интимните делови. Градникот пак едвај ги задржа бујните гради на старлетата.

Погледнете: 

(Фото) Деми Роуз топлес се валкаше во песокот, а мажите се препотуваа

Британската манекенка Деми Роуз со секоја нејзина објава ја разгорува машката фантазија, а така беше и овојпат.

Таа сподели серија жешки фотографии на кои позира топлес и во танга на плажа . Влажна и извалкана во песокот Деми не остави никого рамнодушен.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Популарно