(Фото) На нејзините бујни облини малкумина остануваат рамнодушни

Во последниве години ја поврзуваа со славни мажи, а атрактивната манекенка сега судејќи по многу работи ужива во романсата со бизнисменот.

Австралиската манекенка Тина Луис (40) привлекува внимание со своите бројни тетоважи и неверојатна фигура на тело со фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи на кои што ги истакнува своите облини.

Тина Луис кон крајот на месец април била фотографирана на калифорниска плажа каде што уживала во зелено-белото бикини и предизвикувала воздишки кај мажите.

Атрактивната менекенка не ја тргнувала насмевката од своето лице, капејќи се и истакнувајќи ги своите облини.

Инаку, Тина привлекува внимание во јавноста и со својот љубовен живот. Во последниве години за нејзиното име се врзувале три имиња на славни мажи во чие друштво била гледана.

Како што пренесуваат странските медиуми, манекенката моментално е во врска со американскиот бизнисмен Брет Опенхеим (44) кој што е познат по емисијата „Selling Sunset“ за продажба на недвижности. Парот неодамна бил фотографиран во текот на една нивна прошетка во Калифорнија.

Инаку, Тина во март била забележана на вечера со мистериозен маж во еден ресторан и тогаш уште еднаш ја заинтригирала јавноста поради тоа што тоа бил четврти маж од месец мај минатата година со кој што ја поврзувале, но прв кој што бил непознат.

Да ве потсетиме, манекенката претходно беше во романса со 16 години постариот пејач Гавин Росдејл, инаку поранешен сопруг на пејачката Гвен Стефани кој што сопругата ја изневерувал со дадилка. Исто така се шпекулирало дека Тина го љуби и осум години постариот Брајан Остин Грин (47).

Со него била фотографирана во Лос Анџелес и многумина помислиле дека по нивното појавување во јавноста нивната врска е сериозна и дека актерот конечно ја заборавил поранешната сопруга Меган Фокс.

Но, веќе во октомври минатата година Тина била фотографирана на плажа во Малибу со раперот Паф Диди (51), а изгледале среќно и заљубено.

(Фото) Богатата наследничка ги покажа облините кои сите ги воодушевија

27-годишната Елетра Ламборгини во Италија е позната како пејчка, танчарка и учесничка во шоу програми. Сепак, попозната е како внука на славниот основач на компанијата Ламборгини, Феручиј Ламборгини. Папараци фотографите ја „фатија“ на Миконос со пријателка како ужива во сончање, возење и капење.

Елетра која во една прилика изјави дека преферира природен изглед и дека не сака силикони, парадираше на плажа во секси костим за капење во сина боја кој го истакнуваше нејзиниот задник. Исто така го покажа своето лице без грам шминка, а беше невозможно да се забележат нејзините впечатливи тетоважи.

„Многумина ми велеа дека сум предебела и дека парите можам да ги потрошам на липосукција. Но јас не сум како многуте кои целосно се оперирани, преферирам природен изглед“, изјавила во една прилика младата богаташка.

(Фото) Силиконите на Ана наликуваат на две бомБи

Старлетата и некогашна учесничка во многу реално шоуа Ана Кораќ секојдневно ги изненадува своите фанови со бомбастични фотографии од нејзиното тело, особено градите.

Истото се случи и овој пат кога старлетата сподели фотографија на која нејзините силикони едвај се држеа на место.

Таа позирајќи во долг портокалов свилен фустан сакаше да ја покаже витката става, но наместо тоа предизвика стотици коментари на сметка на своите џиновски силикони кои српските медиуми ги опишаа како атомски бомби.

(Фото) Северина заблеска во мал црн фустан

Хрватската пејачка Северина овие денови посети неколку јавни настани и на секој заблеска во полн сјај. Сепак, нејзиното последното појавување ги остави сите присутни без здив.

За посетата на концерт одржан во склоп на една прослава Северина се определи за вечерен мал црн фустан и покажа како оваа комбинација и понатаму нема конкуренција кога станува збор за елеганција во вечерните излегувања.

„Беше тоа незаборавна ноќ по ѕвездите“, напиша пејачката на Инстаграм во опис на фотографиите на кои позира во мал црн фустан кој ѝ прилегаше како шиен за неа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

Популарно