(Фото) Се појави на плажа во мало бикини, но наместо во неа сите гледаа во мажот до неа

Шантел Џефрис уживала на плажа, а со сексапилното бикини ги привлекло погледите кај мажите. Американската диџејка, музичка продуцентка и актерка деновите ги поминува на плажа каде ги истакнува своите атрибути и тело од соништата.

Таа била забележана во Мајами во сексапилно бикини кое во прв план ги ставило нејзиното деколте и задник. Но, сепак фокусот бил и на мажот кој се наоѓал во нејзина близина на плажата. Имено, додека Џенифер одела кон морето тој човек на себе имал облечено жолта танга и вежбал.

Инаку, на почетокот на месец март се шпекулираше за кризата во љубовната врска на актерката која трае неколку месеци. Момчето на Шантел е член од бендот „The Chainsmokers“ - Ендру Тигарт, а со некоја бринета бил „уловен“ како разменуваат нежности на плажа во Мајами, па сето тоа довело до проблеми во нивната љубовна врска.

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно