(Фото) Ирина никогаш пожешка - со корсетот ги стегна градите

Руската манекенка Ирина Шајк (35) е една од најубавите жени во светот, па не е изненадувачки што ниту една од нејзините прошетки не може да остане незабележана.

Имено, манекенката шеташе низ Њујорк и чекаше нејзината ќерка Лео Де Сен да излезе од градинка, а додека одеше, многумина се свртеа по неа.

Ирина носеше широки фармерки со низок струк, спуштени на колковите и црн корсет што го истакнуваше нејзиното бујно, тесно деколте.

Таа изгледот го надополни со чевли и очила за сонце, а во рацете носеше кожна јакна. Инаку, некое време се шпекулираше дека Шајкова е заљубена во раперот Кание Вест (44), што беше потврдено кога беа фотографирани на романтичен одмор во Франција.

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно