(Фото) „Жена од султана“: Погодете дали носам гаќички

Пејачката Тијана Милентијевиќ попозната како „Жена од султана“ се појави на фестивалот во Врњачка Бања и многумина заинтригираа со својот сталлинг, со кој предивика не само внимание туку и ги собра машките погледи и заскокотка нивната фантазија.

Многумина се прашуваа дали Тијана носи нешто под долгиот фустан, зашто длабокиот шлиц отстрана откриваше многу, ама поттикна и недоумица има пејачката на себе долна облека? Но таа имаше подготвен одговор и на тоа прашање.

„Прашање е? Нека размислат дали носам? Сега е тоа популарно“ – рече пејачката на самиот почеток и се осврна на насилството што го доживеа од нејзиното поранешно момче.

„Се обидувам да не размислувам на тие работи, продолжив понатаму. Сето тоа заврши. Не сакав да го гонам. Има нешто ново во љубовта и среќна сум“ – рече кусо Тијана.

А гаќичките? Останаа во машките мечти и мисли, како и дилемата: Дали „Жената од султанот“ таа вечер на себе воопшто ги носи?

(Видео) Станија Добројевиќ во „врело“ издание

Ако помисливте дека сте ја виделе старлетата во секакво издание се лажете. Станија Доброевиќ се снимаше покрај базен во минијатурно бикини кое едвај и ги покри интимните делови.

Односно изгледаше како да ставила мали крпчиња на градите и интимата. Објавата за кратко собра илјадници коментари и лајкови, а многумина и честитаа на ваквото тело.

(Фото) Лидија позираше во тесен фустан, во прв план бујното деколте

Актерката Лидија Вукичевиќ г прослави 59. роденден, а со својот изглед не престанува да ја изненадува јавноста.

Имено, многумина се изненадуваат кога ќе слушнат дека Лидија е на прагот на седмата деценија, со оглед на тоа дека изгледа доста помладо од своите врсници. Покрај тоа, таа често истакнува дека не направила ниту една операција на себе, туку дека го негува природниот изглед.

Таа сега на својот Инстаграм сподели фотографии во краток цветен фустан кој ја следи линијата на телото, додека во прв план е деколтето.

„Секому животот му оделил одредена улога која треба да се одигра најдобро што може, ако мисли филмот да успее, напиша актерката.

(Видео) Сопругот ѝ приреди романтична атмосфера на Гавазова

Македонската пејачка Сузана Гавазова избега од летните гоештини и замина на одмор заедно со нејзиното семејство. Таа редовно споделува фотографии на Инстаграм за да покаже како си поминува.

Овој пат таа оибјави видеа на кои покажа дека нејзиниот сопруг Јасмин ѝ приредил романтична атмосфера со вино и музика покрај базен. Таа како благодарност заигра за него во бикини.

Поглендете:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suzana (@suzanagavazova)

Популарно