(Фото) Сандра Африка објави разголено селфи од бањата

Во раните утрински часови, пејачката Сандра Африка објави провокативно селфи од бањата на својот Инстаграм профил со што и ја разбуди фантазијата на многумина.

Имено, таа позираше во сребрен фустан на прерамки и шлиц до препони во високи потпетици.Прво седната на кадата, во преден план ги истакна разголените нозе, а вниманието на сите го привлече и тетоважа на рамото.

Сепак, позите пред огледалото беа оние што ги оставија нејзините следбеници без сон, зашто на нив сексапилното мињонче покажа дека е најцицлестото „бомбонче“ на естрадата. Со погледот во огледалото, а  со градите… за малку во лавабото!

Таа само им испрати бакнеж на фановите, а чии коментари беа вообичаени за изгледот на српската естрадна секс- бомба.

Инаку, пејачката Сандра Африка додека естрадата мирува заради коронапандемијата, пред неколку месеци започна нов бизнис – изградба на зграда во Шабац заедно со нејзиниот менаџер, а сега откри дека изградбата е при крај, а бизнисот со недвижнини одлично им тргнал.

(Фото) Деми Роуз позираше во необично бикини

Британската манекенка Деми Роуз се фотографираше во црвен костим за капење, кој ги истакна нејзините раскошни облини.

Таа важи за една од најбараните модели, а на нејзиниот Инстаграм профилја следат 17 милиони луѓе. Деми Роуз ужива да биде гола, па честосвоите фанови ги чести со разголени фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

(Фото) Елеонора во провокативно издание во теретана

Македонската убавица Елеонора Миљковиќ, девојката која ја запознавме во реалното шоу Задруга, ужива во популарноста која ја стекна таму.

Елеонора инаку публиката ја освои со својата природна убавина, но по завршувањето на шоуто сепак се одлучи за неколку промени на изгледот.

Без оглед на тоа, Еелеоноа и понатаму мами воздишки со своето тело, а нејзините облини будат најдлабока фантазија кај машкиот пол.

Овој пат таа се појави во теретана во провокативен изглед, па не се воздржа објави и фотографија на Инстаграм.

(Фото) Ќерката на Стив Џобс е вистинска убавица

Ќерката на покојниот основач на Епл, Стив Џобс, Ив прерасна во вистинска убавица.

Таа има 23 години и е на самиот врв на најдобри јавачи на светот. Миленичката на покојниот Стив во моментот ужива на одмор во Италија на езерото Комо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eve Jobs (@evecjobs)

Популарно